Kadına Dair Herşey

Nasıl Makyaj Yapmalı?

Nasıl Makyaj Yapmalı?

Burcunuza Göre Nasıl makyaj Yapmalısınız?

HER BURÇ KENDİNE ÖZEL KARAKTERİ SERGİLER…

Zevler ve renkler farklılık gösteririr. Burçlarında kendi aralarında ait olduğu ve çok sevdiği ana renkleri vardır. BU özel renkleri üzerlerinde taşımaktan adeta keyif duyarlar..

Burcunuza göre ne tür makyaj yapmalısınız bunu hiç merka ediyor musunuz.

Sizin için sayende ekibi olarak araştırdık ve bulduk. Sadece anlatmakla kalmadık …En özel şekli ile resimledik.

İşte burcunuza göre makyaj önerileri.

KOÇ BURCU:

Bu özel burcun makyajda kullanması gereken temel renk mavi. Göz rengini ortaya çıkartıp, çok daha güzel görünmenizi sağlareken aynı zamanda pozitif enerji ile yüklenmenize olanak sunar. Tırnak ve göz makyajınızda maviden vazgeçmeyin derim.

koc

BOĞA BURCU:

Boğaların kışkırtıcı özelliği makyaj renklerine de yansıyor. Saçlar dudaklar ve farlarda öne çıkan temel renk fuşya pembesi. Boğa burçlarının makyaj yaparken ihmal etmemesi gereken ana renk. Oldukça hoş görünüyor öyle değil mi?

boga

 

 

İKİZLER BURCU:

İkizler burcunun makyaj uygulaması çok renkli değil. Pastel ve koyu tonler ikizler burcunun özelliğini vurguluyor. Daha doğal ve keskin renkler ile makyajlarında istedikleri görüntüye kolayca ulaşabilirier..

 

ikizler

 

YENGEÇ BURCU:

Yengeç kadını adeta bir renk bloğu. Renkli giyinmeyi, ilgi çekmeyi çok seviyor. Bu nedenle makyaj yaparken de dikkat çeken fosforlu ve neon renkler Yengeç burcunun en özel makyaj renkleri arasında bulunuyor.

yengec

 

ASLAN BURCU:

Aslan burcu çok akıllı kadınlara sahip. Fazla renge yer veremden doğru yerde doğru uygulamalarla istenen amaca kolayca ulaşabiliyor. Makyaj yaparken de bunu böyle yapmayı becerebiliyor. Tüm gözü boyamak yerine doğru makyajla göz rengini açığa çıkartabiliyor. Buğulu göz makyajı en sevdiği uygulama..

aslan

 

BAŞAK BURCU:

Aşkın ve tutkunun kadını olan başak burçları makyajda da bu özelliklerini kırmızı renkli kozmetik ürünlerini kullanarak ortaya çıkartabiliyor. Dudaklar tırnaklar mutlaka kırmızı ile boyanıyor.

 

basak

 

TERAZİ BURCU:

Hayatın da çok fazla renge yer veremeyen standart yaşamayı seven bir kadın terazi burçları. Makyaj sırasın dada çok oyalanmadan sadece dudaklarda oluşacak iddialı bir dokunuşla kendilerini oldukça iyi hissediyorlar..

 

terazi

 

AKREP BURCU:

Akreplere gerçekten dikkat.

Göz ve dudakların uyumu onlar için çok önemli.

Açıkgöz makyajı uyguladıklarında dudaklarındaki rujun tonu da açılır. Fakat daha vurgulu ve ağır bir makyajında dıudaklarda koyulaşır bir anda. Tam bir denge burcu..

akrep

 

YAY BURCU:

Yay burçlarının en sevdiği renk mordur. BU nedenle mor rengine hayatlarının büyük bir kısmında yer veririler. Makyaj yaparken de gerçekten abartmadan ve morun farklı tonlarıyla ortaya şahane makyaj uygulaması çıkartabilirler.

yay

 

OĞLAK BURCU:

Makyaj yapma özelliği olarak siyah göz makyajından ve kırmızı dudaklardan asla vaz geçmez.. Bildiği ve uyguladığı tek makyaj uygulaması budur. Her defasında bir başka kadın olmaktansa tek bir görüntü ile akıllıda kalmayı yeğler.

oglak

 

KOVA BURCU:

Kova burcu natürel makyajı ile ön plana çıkar. Daha doğal ve dikkat çekmeyen renkler il kendi olmak ister..

kova

BALIK BURCU:

Samimi, duygusal ve romantik burçlardan biri olan Balık kadınları, yaptıkları makyajlarda aşırıya kaçmadan. Çok renkli kozmetik ürünlerine yoğunlaşmadan yüzde bulunan ifadeleri netleştirmek isterler.

Anlamlı gözler ve ışıltılı dudaklar önemlidir. Renk ise ikinci plandadır. Bu nedenle ten rengine yakın renkleri bve gözlerde siyahı tercih ederler.

balık

 

Bir önceki yazımız olan Makyaj Temizleyiciniz Bitti! Telaş Yapmayın! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Nasıl Makyaj Yapmalı? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ