Kadına Dair Herşey

Ne Kadar Yakışıklı Olursa Olsun Uzak Durulması Gereken 15 Ünlü Erkek Tipi

Ne Kadar Yakışıklı Olursa Olsun Uzak Durulması Gereken 15 Ünlü Erkek Tipi

Tabi bunlar sadece bizim görüşlerimiz ancak mutlaka katılacağınız yerler de olacaktır diye düşünüyoruz.

Kerem Bürsin iticiliği

kerem bürsin

Son zamanlarda kızların oldukça yoğun ilgisini çeken Kerem Bürsin’in bu kadar beğeniliyor olması bazılarına tuhaf geliyor. Konuşurken Türkçe’sindeki kaymalar, geniş oturuş, gevşek bir gülüş ile bazı kızlara oldukça itici gelmekte. Bu nedenle Kerem Bürsin çakması gibi davranan erkeklerden uzak durmak gerekiyor.

 

Kıvanç Tatlıtuğ kararsızlığı

kıvanç tatlıtuğğğğğğ

Oldukça yakışıklı olan ünlülerden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ kararsız ilişki tarzları ile şaşırtıyor.Tamam kabul,çok yakışıklı ama çoğu hayranı tarafından birbirine yakıştırılmayan Meltem Cumbul ile ilişki yaşamış olan Tatlıtuğ, dünya güzeli seçilen Azra Akın’la da ilişki yaşadı. Oldukça kafası karışık olan bu tarz erkeklerden uzak durmak gerekiyor.

 

Kenan İmirzalıoğlu ağırlığı

kenan imirzali

Genel olarak, oldukça karizmatik ve sert bir duruşu olan Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca çakması olan erkek modellerinden uzak durmak gerekiyor. Farklı bir kişi gibi davranmaya, yakışıklılığı ve karizması sabitlenmiş bir ünlüye benzemeye çalışmak oldukça itici olmakta. Bu nedenle Mehmet Akif Alakurt gibi ünlülerin duruşunu taklit etmeye çalışan ağır abilerden uzak durmak gerekir.

 

Sinan Akçıl şımarıklığı

sinan

Sinan Akçıl, kızların hep bir yoğun ilgisi altında. Ağır başlı duruşunun altında oldukça şımarık hal ve hareketleri de bulunmakta. Genel olarak, kendilerine has şakaları ve sempatikliği bulunmakta. Ancak gerek kıyafeti, saç biçimi, duruşu, şarkı söyleme tarzıyla bazen fazlasıyla da itici olabiliyor.Bizim sözümüz,bu tarz erkeklerden de uzak durun..

 

Çağatay Ulusoy soğukluğu

çağatay ukusoy

Çağatay Ulusoy yakışıklılığı ve oyunculuğu ile kızları kendisine hayran bırakmaktadır. Diziler ve sinema filmleri ile oldukça başarılı bir oyuncudur. Fakat oldukça çekingen, sessiz, içine kapanık bir özel hayatı olan Çağatay Ulusoyve Murat Yıldırım gibi ünlüler oldukça soğuk bir duruş sergilemektedir. Çok yakışıklı olmasına rağmen kendine güvenini ortaya koyamayan bu tarz erkeklerden uzak durulması gerekmekte.

Burak Özçivit özgüveni

burak özçivit

Burak Özçivit, son yılların en fenomen erkek oyuncularından. Genç kızların sevgilisi olan ünlü oyuncunun kendisine aşırı özgüveni bulunmakta. Adeta sahip olamayacağım hiçbir şey yoktur edası ile yaşayan Özçivit ve Tolgahan Sayışman’ın bu kadar kendine güvenmesi bazı kadınlara itici geliyor. Kendisinin ulaşılmaz olduğu hissi yaratan Özçivit gibi erkeklerden uzak durmalısınız.

 

Kadir Doğulu sessizliği

kadir doğulu

Kadir Doğulu tam bir romantik prens gibi davranmaya çalışan bir ünlü olarak göze çarpıyor. Genç kızların beyaz atlı prensi rolünde olan Kadir Doğulu ve Berk Oktay uzun süreli ilişkileri seviyor. Bunun yanı sıra kendisini Mehmet Günsür gibi göstermeye çalışan erkeklerden de uzak durulması gerekiyor.Keza,ağır abilik olduğu kadar sessizlik de başa bela..

Bir önceki yazımız olan Uzun İlişkiler,Birbirine Benzeyen Çiftler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Ne Kadar Yakışıklı Olursa Olsun Uzak Durulması Gereken 15 Ünlü Erkek Tipi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ