Kadına Dair Herşey

Neon Trend Oluşumu

Neon Trend Oluşumu

Harward araştırmacıları ve bilim insanları birbirine ters düşen bir kamuflaj sistemi geliştirdiler. Hayvan krallığında ki tüm canlıların gizlilikte ilişkili olma ihtimali en düşük canlısı tavuskuşudur. Tavuskuşları göze çarpma arzusu ile ünlüdür. Ancak Harward araştırmacıları manipüle edilebilir renkli tüylerin kalitesini keşfettiler. Yeni kamuflaj tekniği erik boğazlı cotinga tekniği üzerine kuruludur. Yakından bakıldığında kuş, neon pembe boğazı olan elektrikli mavi bir ceketle duruyor gibidir; ancak tüylerin diğer renklerdeki ışıkları nasıl yayabildiğini anlayarak, bu parlak olanları vurgulayarak, araştırmacılar bir metal alaşımı yarattılar.

Neon kumaşlar eski zamanlarda elyaf dokusuna sahip olduğu için tercih edilmesi az kullanışlı parçalarla mümkün olmuştur. Genellikle koyu renk tenli insanların üstünde yakışması ve tercihen kullanılması açık renk tenli insanların kullanmasında handikap oluşturmuştur. Neon şimdiye kadar podyumda ve makyaj endüstrisinde kullanılmıştır. Neon cilaların Jamberry renklere benzedikleri görülür.

Neon kullanımı, maddeye olan güveniniz başka herhangi bir şeyden daha ağır olacaktır. Derin mücevher tonlarına sahip çift neonlar, yapılmak istenen parlak derin mavili neon renkler, yeşiller ve mangal kömürü. Bu neonun parlak tadını, görünüşün odağı haline getirmeden gösterir. Siyah bir kıyafet dayanağı olarak kullanmak, kesinlikle neonlarla harika görünebilir.

renkli-ayakkabi-modelleri-yeni

Bu fotoğraftaki ayakkabı neon pembe ve sarı ayakkabı boyasından esinlenildi. Sürtme alkol, tırnak ojesi, kurutma rafları, bir mum ve kağıt havlu kullanıldı. Boyacı bandını kullanarak, ayakkabının boyanmış her bandı sarıldı. Havalandırılan bir alanda, sürtme alkol, boyaya sürüklediğiniz tüm alanlarını, alkolle sulanmış pamuklu çubuk ile tedavi edilmiştir. Taban gibi daha geniş alanlar için aragah ve bez kullanın. Beyaz boya ile başlayın ve bir astar olarak, boyanacak tüm alanları bir veya iki kat beyazla kaplayın. Özellikle ayak tabanları ve topuklar için daha büyük fırçalar kullanınız. Astarını bir gece kurumaya bırakınız.

acik-renk-elbiseler

Parlak neon renklerini boyamaya başlayınız. Tabanlar boyanıp, sarı alanlar yapılmaya başlanmıştır. Koyu renk ile boyama yapmak daha kolaydır. Süreci hızlandırmak için zıt ıslak renginize dokunmayan tüm alanları boyayınız. Tüm bölümlerdeki ilk katları belirli saat aralığında kurumaya bırakınız. Bir kez tamamen kuruduktan sonra, son boyanan kısmın tersi yönünde ikinci katı atıp, kurumasını bekleyiniz. Tüm boya katları kuruduktan sonra inçe açılı boya ile tırnak sökücüsü kullanarak herhangi bir karmaşa düzeltilir. Neon ayakkabılarınız bu şekilde hazır ve nazır hale gelmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Siz De Mini Çantalarla Tanışın başlıklı makalemizde günlük çanta modelleri, kadın için çanta modelleri ve mini çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Neon Trend Oluşumu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ