Kadına Dair Herşey

Okula Giderken Yapılacak Pratik 15 Saç Modelleri

Okula Giderken Yapılacak Pratik 15 Saç Modelleri

Hızlıca hazırlanıp çıkmanız gereken durumlar vardır.  Özellikle de okula giderken saçınızı nasıl yapacağınız konusunda kararsız kalmanız mümkün olabilir.

Okulda uzun saç modelleri

Okul için saç modelleri

Okul saç modelleri

 

 

Okul için saç modelleri oldukça pratik yöntemlerle yapıldığı için dikkatinizi çekebilir. Okul saç modelleri ve yapılışları sizin için çok kolay olacak.Hızlı ve pratik bir şekilde hazırladığınız ev topuzu ile okula gidebilirsiniz. Uzun olan saçlarınızı at kuyruğu yapıp lastikler çıkamadığınız saçlarınızı da gelişi güzel bu kuyruk etrafında toplayabilirsiniz. Okul için havalı saç modelleri arasında masalı saçlar mutlaka olmalı diyorsanız.  At kuyruğu yaptığınız saçınıza maşa yapıp tekrar açıp taradığınızda da doğal ve dalgalı bir görüntüyü elde edebilirsiniz.

Okul Saç Modellerine Farklı Öneriler

Okula giderken yapacağınız oldukça kolay ve havalı saç modellerine örnekler verebiliriz. Okul için saç modelleri denildiğinde topuz dalgasını hız düşündünüz mü? Saçlarınızı duştan sonra parçalara ayırıp kendi etrafında çevirerek topuklarla yapıp, sabah açtığınızda o havalı saça sahip olacaksınız.  Okul için havalı saç modelleri içinde örgü saç modelleri de etkili bir yer ediyor. Bir diğeri ise düzleştirici ile dalga yapmak. Ya da saçınıza yapacağınız ekspres maşa en güzel modellerden biri olacaktır.  Okul saç modelleri ve yapılışları kolay ve pratik olduğu için çok hoşunuza gidecek. Sade bir at kuyruğu modeli de oldukça havalı durmanızı sağlayacaktır.

Peki taç ve bandajlı modellere ne dersiniz! Özellikle de saçınızı şekillendirmeye hiç fırsatınız olmadığında en iyi okul için saç modelleri olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Kısa saçlar için hacimli fön modelleri de oldukça etkili bir model olmaktadır.  Okul için havalı saç modelleri denildiğinde tek taraflı modeli kesinlikle yabana açılmamalıdır. Saçınızı küçük tokalar ile tutturmak, ya da perçem bırakarak toplamak ta en güzel modellerdir.

Okul saç modelleri ve yapılışları kolay olan diğer modeller ise deniz dalgası görünümlü masalı saçlar oluyor. Ya da yarım topuz yaparak günü kurtarmak isteyebilirsiniz. Tabi bir de yarım örgü ilde toplanmış olan saç modelleri bulunuyor. En havalı saç modelleri ile okula gitmek size kalmış.

Bir önceki yazımız olan Sahte Makyaj Malzemelerini Anlamanın 7 Yolu başlıklı makalemizde sahte makyaj malzemeleri nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Okula Giderken Yapılacak Pratik 15 Saç Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ