Kadına Dair Herşey

Oval Surat Yapısına Sahip Bayanlar İçin Saç Modelleri

Oval Surat Yapısına Sahip Bayanlar İçin Saç Modelleri

Oval ve yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz bu galerimizde size uygun olan modelleri kolayca uygulayabilirsiniz.Bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut.Oval yüz hatlarında kahkül kullanımı oldukça mantıklı olabilir.Yumuşak hatlara sahip olan suratınız için kahküller, görüntünüzü yumuşatacaktır. Çok abartıya kaçmamak şartıyla kahkül bırakabilirsiniz.

Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 10

Kesim olarak da küt bir kesim tercih etmemeniz daha mantıklı olacaktır.Bunun yerine kat kat kesim kullandığınız takdirde saçlarınız daha da gür görünüp,yuvarlak hatlarınız daha da yumuşak görünecektir.Yine saçınızı tepe noktasından kabartttığınız takdirde,şayet uzun bir saça sahipseniz uçlara doğru yine dalga uygulayarak surat hatlarınızı yumuşatabilirsiniz.

Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 1 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 2 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 3

Düz bir model kullanmak isterseniz de,bu her bayana göre değişiklik gösterebilir.Keza bazı bayanlarda düz saçlar ,suratınızı daha yuvarlak gösterebilecekken,bazı bayanlarda ise şayet dalgalı bir saç yapısı varsa daha güzel bir görüntü oluşturabilir.Ancak ufak dokunuşlarla düz saçınız suratınızı daha yuvarlak gösteriyorsa birkaç önlem alabilirsiniz.Bunlardan biri saç uçlarınızda çok hafif dalgalar oluşturmanızdır.

Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 4 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 5 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 6

Mümkün olduğunca yüz hatlarınızdaki belirginlikleri kapatmaya yönelik modeller vermelisiniz.Çene hizasında bir bukle veya doğal kıvrımlar şeklinde modellerle,suratınızın yuvarlaklığını gizlemeniz mümkün.

Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 7 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 8 Oval Suratlar İçin Saç Modelleri 9

Bir önceki yazımız olan Sadece 3 Dakikada Yapabileceğiniz 14 Saç Modeli başlıklı makalemizde saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Oval Surat Yapısına Sahip Bayanlar İçin Saç Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ