Kadına Dair Herşey

Özel Geceler İçin Giyebileceğiniz 15 Göz Alıcı Model

Özel Geceler İçin Giyebileceğiniz 15 Göz Alıcı Model

Abiye gece elbiseleri

Gece elbisesi denince ilk olarak aklımıza abiye elbiseler gelmektedir. Biz de bu sayfemızda birçok gece elbisesi modelini anlatacağız…

Gece elbiseleri deyince genel olarak aklımıza, iş toplantılarında, eğitim toplantılarında giyilebilecek elbise modelleri gelmektedir.

Fakat aslında bir çok kişi, sıklıkla gece elbiseleri kullanıyor.

Gece elbiseleri arayan kişilerin isteklerine cevap verebilmenin adına, Türkiye’nin en büyük gece elbiseleri sitesini sizler için oluşturduk ve sürekli olarak güncelliyoruz.

Uzun gece elbiseleri

Düğün ve benzeri gibi durumlar için de, şık uzun modelli gece elbisesi  aramakta iseniz doğru yerdesiniz. Çünkü hem trend, hem şık hem de oldukça değişik olan modelleri buradan okuyarak öğrenebilirsiniz.

Öncelikle özel günlerde giymeyi tercih ettiğiniz bu özel elbiseler yanlış seçim yapar iseniz a ya da trend olmayan bir model tercih eder iseniz sizi bir anda o gecenin en rüküşü yapabilir. Bunun önüne geçebilmek için genelde tasarım abiye elbiseleri tercih etmelisiniz. fakat siz tasarım olmasa da olur diyor iseniz o zaman sezonun trend modellerini ve hatta renklerini bilmenizde ve buna göre bir alışveriş yapmanızda fayda olmaktadır.

Özel bir gece denilince aslında akla hemen uzun gece elbiseleri gelmektedir. Çünkü uzun modeller sizlere daha ağır bir hava katacaktır. Fakat elbette kısa ama şık modeller de tercih edilebilecektir. Ama düğünün ya da o özel gecenin havasına göre ve sizin o düğünle alakanıza yakınlığınıza göre uzun modeller de tercih edilebilir. Uzun modelleri çok daha klasik bir hava katacaktır.

Şık gece elbiseleri

Yaz, kış demeden hayatınızda düğünler özel davetler tam gaz devam edecektir. Şık gece elbiseleri alışverişi de elbette bu duruma bağlı olarak yapılması ihtiyacınız olacaktır. Özellikle bahar ve yaz aylarında düğün, davet gibi organizasyonlar artacağı için aslında alternatiflerinizde çok fazla olacaktır. Ancak önemli olan sizin bu alternatifler arasında kendinize en yakışanı bulabilmeniz ve  tarzınıza en uygun elbiseyi tercih etmeniz  bu durumda elbette o sezonun tren bir elbisesini tercih etmeniz gerekmektedir.

Bu tarz elbiseler genelde da her vücutta aynı durmayan ve seçilmesi zahmetli elbiselerdir. Her vücut tipinin bir kalıbı ve aslında bir tarzı vardır.

Bazen elbiseyi mankenin üzerinde çok beğenerek hemen denemek istersiniz.  Fakat  o elbiseyi denediğinizde size hiç olmadığını ve yakışmadığını görüp bir anda moraliniz bozulabilir. Yani anlayacağınız gece elbisesi seçerken dikkat etmeniz için en önemli kural sizin vücut yapınıza ve tarzınıza uyabilecek bir elbise almanız.

Aslında bu sezon oldukça şanslı olacaksınız. Çünkü bu sezon gece elbiseleri renk, renk ve model model olacaktır. Alternatif olarak çok fazla seçeneğiniz olacaktır. Bu kadar fazla seçenek olunca kendinize yakışacak o özel elbiseyi bulma şansınız da daha kolay olacak. Sezonun en şık gece elbiselerini sizler için derledik ve sitemizde anlattık.

Bu sezon özellikle yine siyah renk çok moda olacaktır. Siyah abiye elbiseleri yine abiye vitrinlerinde yerlerini almaya başlamış olacaktır. Eğer siyahı seviyor fakat karanlık buluyor ve hareketlendirmek istemekte iseniz, parlak siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Çünkü yine bu sezon pırıltılar da çok popüler olacaktır. Ancak eğer renkli giyinmeyi seviyor iseniz de şunu söyleyelim, renkli abiye elbise modelleri bu sezon altın çağını yaşamaktadır. neredeyse tüm renkler modadır bu sezon. Pırıltılı gece elbiseleri, omuz dekolteli gece elbiseleri ve püsküllü modeller oldukça reveçtadır.

Bir önceki yazımız olan Vücut Şekline Göre Doğru Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde Vücut tipine göre kıyafet seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Özel Geceler İçin Giyebileceğiniz 15 Göz Alıcı Model Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ