Kadına Dair Herşey

Poz Verme Teknikleri: Bayanlar İçin En İyi 20 Poz

Poz Verme Teknikleri: Bayanlar İçin En İyi 20 Poz

Bu hazırladığımız rehber, fotoğrafçılar ve kadınlar için oldukça faydalı olacaktır. İlham perileriniz bugün mesai yapma kararı verdiyse, bu pozlar sizin için oldukça kullanışlı olabilir. Aynı zamanda şu bilmekte fayda var: sizi en iyi şekilde gösterecek olan pozların, bedeninizin en iyi özelliklerini vurgulaması gerekmektedir.

 

Haydi, başlayalım.

Bayanlar İçin Poz Verme Teknikleri

Omuz üstünden bakmak 
Çok basit ancak temel bir portre pozudur.Nasıl fotojenik poz verilir

 

Diğer poz verme tekniği

Ellerin duruşunu asla unutmayın. Ana kural, düz ve gergin olmayan ellerdir: elleriniz yumuşak ve esnek görünmelidir. Aynı zamanda ellerinizin içi değil, dışı görünmelidir.

Güzel poz nasıl verilir

 

Köşeleri kullanarak çok güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu, aynı zamanda üçler kuralı ile de uyumludur.

Kadınlar nasıl poz vermeli

Bir diğer açık ve çekici pozisyon, yerde uzanmaktır. Zemin seviyesinden çekerek, daha etkileyici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yatarak nasıl poz verilir

Bu pozisyonda model elleri ile oynayabilir ve onları zemine yakın bir konumda tutabilir. Sokakta, çiçeklerin arasında ve çimlerin üzerinde çekmek için harika bir görüntüdür.

Uzanarak poz vermek

 

Bu pozisyon harika fiziği gözler önüne sermek için mükemmeldir. Çok parlak bir arka plan ile silüet şeklinde bir görüntü elde etmek için de oldukça iyidir.

Ayakta güzel poz vermek

Harika görünen bir diğer ana pozlardan birisidir. Yine çekim yaparken eğilerek, zemine yakın bir seviyeden çekmek oldukça iyi olacaktır.

Yatarak poz verme tekniği

Ve bu harika pozisyon, her beden tipi için harikadır. Ayaklarınızın ve ellerinizin konumunu değiştirerek, farklı pozlar da deneyebilirsiniz.

Nasıl çekici poz verilir

 

Çok tatlı ve çekici bir poz. Yatak gibi iç mekanlar, çimlerin üstü veya kumsal için harika bir pozdur.

Yüze odaklı poz verme tekniği

 

Dikkat çekici şekilde güzel olan bir figürü gösteren oldukça kolay bir pozdur.

Bayanlar için poz verme teknikleri

 

Otururken tercih edebileceğiniz bir diğer pozisyon. Bir diziniz, göğsünüze kadar çekili olmalıdır ve bir bacağınız ise zeminde kalacak şekilde, dizden bükülmüş olmalıdır. Doğrudan kameraya doğru bakmanız gerekiyor.

Seksi poz vermek

 

Saçınızı arkaya atın ve sırtınızdan aşağı doğru salınsın. Bu duruş, vücudunuzun bütün güzelliklerini gözler önüne sermenize yarar.

Dikkat çekici poz vermek

 

Bedeniniz hafifçe sağa veya sola doğru dönmeli, elleriniz arka cebinizde olmalı. Basit ancak aynı zamanda oldukça şık bir pozdur.

Şık poz vermek

 

Hafifçe öne doğru eğilerek, bedeninizin üst kısmını ön plana çıkartın. Oldukça çekici ve baştan çıkartıcı bir pozisyondur.

Boy pozu vermek

 

Ellerinizi başınızın üstünde tutun, vücut ağırlığınızı bir bacağınıza verin ve diğer bacağınızı rahat bırakın. Zayıf bayanlar için uygun bir pozisyondur.

Çekici poz verme tekniği

 

Tam boyunuzu gösterecek birçok poz vardır. Ancak bu pozisyon, başlangıç pozisyonu olarak düşünülebilinir. Bu pozisyonun ardından ellerin konumunu değiştirin veya başka çeşitli değişiklikler yapın.

Boy resmi için poz vermek

 

Bu pozisyon oldukça rahat görünüyor. Duvara sadece sırtınız ile yaslanmanıza da gerek yok, dilerseniz bir kolunuzla, omzunuzla veya kalçanızla da yaslanabilirsiniz.

Duvara yaslanarak poz vermek

 

Bu figür “S” harfi gibi olmalıdır. Ağırlığınız bir bacağınıza verilmeli ve kollarınız serbest bırakılmalıdır.

Bayanlar için s pozu

 

Birçok seçeneği olan en etkili pozlardan birisidir. En başarılı pozisyonu yakalayabilmek için, kolunuzu hafifçe çevirin ve bedeninizin daha kıvrımlı görünmesini sağlayacak şekilde konum alın.

Bayanlar için en güzel poz

 

Romantik ve çekici bir poz. Farklı türde kumaşlar ve örtüler kullanın. Bunları yardımıyla birlikte oldukça baştan çıkarıcı pozlar verebilirsiniz.

Romantik poz verme tekniği

Bir önceki yazımız olan Pratik Mutfak Hileleri İçerisinde Hangileri İşe Yarıyor? başlıklı makalemizde Mutfak hileleri ve sonuçlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Poz Verme Teknikleri: Bayanlar İçin En İyi 20 Poz Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ