Kadına Dair Herşey

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Bir evin dekorasyonu için sizce sadece mobilya, halı ve perde almak yeterli midir? Bizce değildir. Evi ev yapan aslında pratik ve küçük bilgilerden meydana gelmiş el emeği ürünlerdir. Örneğin kalın bir ip ile neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Çıkma bir araba lastiğinin etrafını bu ip ile çevirerek harika bir oturma köşesi oluşturabilirsiniz.

Üzerine renkli hoş bir minder ile harika görünür. Ayrıca bu ipleri kırılmış büyük kâse veya tabaklarınızın etrafını çevirerek mutfağınızda sergileyeceğiniz çok güzel bir meyve tabağı yapmış olursunuz.

 

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar dekorasyon fikirleri de oldukça basit. Bunun için doktorda çekilmiş filmlerinizi kullanabilirsiniz. Onlara istediğiniz gibi desenler verin. Sonra bu filmi duvara tutun ve üstünü boyayın. Harika desenler yaratmış olacaksınız. Bu uygulamayı ahşap boyarken de yapabilirsiniz. Örneğin bir çeyiz sandığını bu şekilde dekoratif bir hale getirebilirsiniz.

Çiçek Dekorasyon Fikirleri

Çiçek dekorasyon fikri olarak kırık saksılarınızı duvara yapıştırmakla başlayabilirsiniz. Bu saksıların içine ister çiçek koyun ister kitap, isterseniz de CD. Hiç fark etmez. Saksıları istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Özellikle çocuk odalarında harika bir dekor oluyor.

Ayakkabı Dekorasyon Fikirleri

Ayakkabı dekorasyon fikri için asker postalları ya da ona benzer ayakkabılara ihtiyacınız olacak. Eviniz bahçeli ise bahçenin kenarlarına birer bot saksı muhteşem duracaktır. Özellikle de menekşeler bu saksıları çok seviyor.

 

Bir önceki yazımız olan Görüp Görebileceğiniz En Güzel Manzaralı Evler başlıklı makalemizde manzaralı ev hakkında bilgiler verilmektedir.


Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE