Kadına Dair Herşey

Prenslerinize Özel Erkek Bebek Yatak Odası Dekorasyonları

Prenslerinize Özel Erkek Bebek Yatak Odası Dekorasyonları

Bebeğiniz için özel bir oda oluşturmak istiyorsanız öncelikle alacağınız eşyaları seçmeniz gerekir. Birbirinden güzel ve şık bebek odası takımları arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Eşya seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta sadece bebeklik döneminde kullanılabilecek modellerden ziyade fonksiyonel olarak çocuğunuz büyüdüğü zamanda kullanacağınız modeller seçmenizdir. Beşikli bir model seçtiğiniz de sadece bebeklik dönemine uygun seçim yapmış olursunuz. Ancak pek çok bebek odası yatakları hem beşik hem de ilerisi için yatak olabilme özelliği taşıyor. Bu yazımızda sizlere bebek odası dekorasyonları için birbirinden şık modellerden bahsedeceğiz.

Erkek Bebek Odası Mobilyaları

Bebek odasında daha önce de belirttiğimiz gibi ilk olarak yatağa dikkat edilmelidir. Yatak modeli hem beşik hem yatak fonksiyonu bulunup bulunmadığı oldukça önemlidir. Aldığınız bir yatağı sadece beşik olarak 1 yıl kullanmaktansa artı 200 TL verip hem bebek beşiği hem ileri de çocuk karyolası olarak kullanmanız mümkün olacaktır.

beyaz-bebek-odasi-takimi-modeli

Erkek çocuk odası dekorasyonları genellikle mavi, beyaz, krem renkli eşyalardan oluşmaktadır. Modern mobilya esintilerinin bulunduğu dolaplar, şifonyer, yataklar, kitaplıklar ve komidinler ile prensinizin odası için her ayrıntıyı düşünen takımlar bulunmaktadır. Sadece 1-2 yıla değil ilerisindeki döneme de yatırım yapmak isteyen ebeveynler için birbirinden şık takımlar piyasada yer alıyor. Genç odalarındaki modernliğin çocuklar için çeşitli ayrıntılar eklenmiş halleri olarak tasvir edeceğimiz bu bebek odası takımları ile çocuğunuzun kendi sarayını yapmış olacaksınız.

Son dönemlerde özellikle country mobilyalar ile hayatımıza giren tüllü dolaplar bebek odası dekorasyonları için çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ayrıca karyolaların yapısında yer alan çekmecelerde oldukça fonksiyonel kullanım sunuyor. Bebek bezi, pudra, mendiller, oyuncaklar gibi çok lazım olan eşyalara kolayca ulaşabilme imkânı sunar.

bebek-odasi-takimi

Erkek Bebek Odası Aksesuarları

Bebek odası dekorasyonu için özel tasarlanmış duvar kâğıtları, avizeler, abajurlar, posterler, tablolar bulunuyor. Bebek odası takımınıza uygun renk ve desende yer alan modeller ile son derece şık odalar oluşturabilmeniz mümkündür. Genellikle erkek bebek aksesuarları da mavi, sarı, beyaz, yeşil, krem gibi renklerde piyasada yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dresuarlarla Evinizde Çeşitli Köşeler Oluşturun başlıklı makalemizde aynalı dresuar modelleri, dresuar modelleri ve salon için zigon sehpa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Prenslerinize Özel Erkek Bebek Yatak Odası Dekorasyonları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ