Kadına Dair Herşey

Regl Döneminde Kadınların Büründüğü 6 Ruh Hali

Regl Döneminde Kadınların Büründüğü 6 Ruh Hali

Kadınların genç kızken başlasa diye bekledikleri, ileriki yaşlarda bitse de kurtulsam dedikleri o dönem: Regl dönemi kâbusu…

  1. Pimi Çekilmiş El Bombası

regl-donemi-1

Tavsiye olarak regl dönemindeki bir bayanın her söylediğine olumlu cevap verin. Fakat bu sefer de sen benimle dalga mı geçiyorsun diye kızabilir. Tam emin olamadık.

  1. Tatlı Krizi

regl-donemi-2

Nutella satışlarının patlamasının sebebi de regl dönemlerinde tatlı krizine giren bayanlardır. Özel dönemlerde pet satışlarından daha fazla Nutella satıldığı İsviçreli Bilim Adamları tarafından kanıtlanmıştır.

  1. Hunharca Ağlamak

regl-donemi-3

Ciğerinden et koparmışlar gibi olur olmaz her şeye ağlayan bir kadın gördüyseniz işte tam da o regl dönemindedir. Film izler ağlar, müzik dinler ağlar, film izlemez ağlar, müzik dinlemez ağlar. Öyle bir tür…

  1. Depresyon Modu

regl-donemi-4

Regl dönemlerinde hayattan nefret eden, her şeyi anlamsız bulan, hiçbir şeyden tat almayan kadınlar, 1 hafta sonra ani ruh geçişi ile hiçbir şey olmamış gibi takılırlar. O yüzden fazla da önemsememek gerek. Yok yok sevgili beyler siz yine de önemseyin tabii, neme lazım üstümüze kalmasın.

 

  1. Acıların Çocuğu

regl-donemi-5

Regl dönemindeki bayanlar ağrılı bir dönem atlatır. Sıcak su torbası ile yardımına koşabilirsiniz. Aksi halde sizin başınız çok ağrıyabilir.

  1. Şımartılma İsteği

regl-donemi-6

Devamlı aranmak sorulmak ister, ilgiler hep üzerinde olsun ister. Bir klasik olan oyuncak ayı isterler. (?) İstemeye de bilirler.

Bir önceki yazımız olan İnstagramdaki Fotoğrafların Gerçek Anlamları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Regl Döneminde Kadınların Büründüğü 6 Ruh Hali Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ