Kadına Dair Herşey

Renkli French Nasıl Yapılır?

Renkli French Nasıl Yapılır?

Renkli French Nasıl Yapılır?

Renkli French Nasıl Yapılır

French kadınların en çok kullandığı oje stillerinden biridir. Yapması epey zor gibi gözükse de birkaç basit yöntemle french yapmak mümkündür. Fransız manikürü olan french kullanımı uzun yıllardan beri devam etmektedir.

Fransız manikürü

Son derece asil ve bakımlı bir görünüm kazandıran frenchi artık evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.  Son dönemin trendlerinden biri haline gelen french artık renkli olarak da uygulanıyor. Renkli french son derece ilgi çekici ve gösterişli bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Şıklığınıza şıklık katacak olan renkli french sayesinde modaya uyma imkanı bulabilirsiniz.

Renkli French Yapma Yolları

Kadınlar arasında en çok merak edilen konuların başında renkli french nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Renkli french yapmadan önce tırnaklarınızı güçlendirmeniz oldukça önemlidir. Güçlü tırnaklarda renkli french son derece şık bir görünüm kazandıracak ve sağlıklı bir görüntü ortaya koyacaktır.

Renkli French Yapma Yolları

Renkli french için tırnaklarınızı güçlendirmek istiyorsanız güçlendirici baz ojeler tam size göre.  Baz ojeler sayesinde tırnaklarınızın sararma problemi de ortadan kalkacaktır.  Baz ojeler tırnakları güçlendirmek açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Tırnaklarınızın zayıflamasını önleyen baz ojeleri renkli french uygulamasından önce kullanmalısınız. Baz oje kuruduktan sonra renkli french uygulamasına geçebilirsiniz. Renkli french uygulaması şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

Renkli French Tonlarını Belirleyin

Renkli French Tonlarını Belirleyin

Renkli french yaparken hangi tonlarda uygulama yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir.  Siyah, mavi, yeşil, pembe veya kahverengi gibi tüm renkler french için sizi bekliyor. Belirlemiş olduğunuz rengi tırnağınızın uç kısmına bir şerit olarak sürün. Renkli ojeniz sadece tırnağınızın ucunda şerit halinde kalacaktır.

Şeffaf Tırnak Bantlarıyla French Yapmak Çok Kolay

Şeffaf Tırnak Bantlarıyla French Yapmak Çok Kolay

Tırnağın ucuna şerit şeklinde uyguladığınız ojeyi yapmak zor geliyorsa pratik bir yöntem daha var. Sizleri french uygulaması için kuaföre gitmekten kurtaran şeffaf tırnak bantları sayesinde renkli french yapmak artık çok kolay.

Şeffaf tırnak bantlarını tırnağınızın uç kısmına yapıştırın. Ardından tırnak dibinden başlayıp uç kısma kadar istediğiniz renk oje uygulamasını gerçekleştirin. Ojenizin kurumasını bekleyin.  Ojeniz kuruduktan sonra şeffaf bantları çıkarabilirsiniz.

Şeffaf Ojeyle Renkli Frenchi Sonlandırın

Renkli french uygulamasında son adım şeffaf ojedir. Şeffaf ojeyi tırnaklarınızın tamamına uygulamanız oldukça önemlidir. Şeffaf oje french sonrasında tırnaklarınıza parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Frenchinizin uzun süreli olarak kalıcılığını korumasını istiyorsanız şeffaf oje uygulamasını ihmal etmeyin. Sizde evinizde kolayca renkli french yapmak istiyorsanız bu aşamaları tek tek gerçekleştirin ve göz kamaştıran rengarenk tırnaklara sahip olun.

Bir önceki yazımız olan Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Maske Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde Dudak dolgunlaştıran maske, dudak maske tarifleri ve Dudakları dolgun gösteren mucizevi bakım hakkında bilgiler verilmektedir.


Renkli French Nasıl Yapılır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ