Kadına Dair Herşey

Saç Çıkartan Kürler

Saç Çıkartan Kürler

Son yıllarda sıklıkla karşılaşılan saç dökülmesi sıkıntısında muzdarip olan insanlar birçok farklı yola başvurabiliyor. Genellikle kişilerin başvurdukları doğal yollar olmak ile birlikte çok daha kısa sürede çözüm bulunabilen alternatifler oluyor. Kısa sürede ve düzenli kullanımında size yeni saçlar vaat eden birçok tarife yazımızda yer veriyoruz.

doğal yollar

Saçlarınızın yeniden köklerinden çıkması ve sağlam kalabilmesi için defalarca insanlar üzerinde denebilmiş ve araştırılarak test edilmiş bu kürleri kullanarak sizde saçlarınıza kavuşabilir eski sağlığını yeniden kazanmasına şahit olabilirsiniz. Üstelik tüm bu kürlere ulaşmak, son derece kolay ve zahmetsiz.Çoğu malzemeyi aktarlardan bularak hazırlayabildiğiniz bitkisel bu mucizevi kürlerin nasıl hazırlandığına gelin birlikte bakalım.

 

  1. Saç Çıkartan Mucizevi Yöntem
  2. Saçları Hızla Çıkaran Formül
  3. Kısa Sürede Sonuç Almak İsteyenler İçin Saç Çıkartan İksir
  4. Saç Bakımında Kullanılan Doğal Yöntemler

 

Saç Çıkartan Mucizevi Yöntem

Saç Çıkartan Mucizevi Yöntem

Size ilk tarifimiz bir yağ karışımı olacak. Bu yağ karışımı düzenli olarak 1 hafta boyunca her gece yatmadan evvel kullanılması gerekiyor. İkinci haftaya geçildiğinde ise, gün aşırı saç derisine masaj yapılarak sürüldükten sonra uyunması gerekiyor. Üçüncü haftaya girildiğinde ise üç günde bir gece olarak saçlara sürülerek yatılması tavsiye olunur. Toplamda 45 gün kadar kullanılma süresi olan bu mucizevi yağın ilk 20 günlük kullanımında saçlarda dökülmenin durduğuna şahit olacak ardından 25 günlük kısımda da saçların köklerinden çıkmaya başladıklarını ve saçların sıklaştığı görülecektir.

Şimdi bakalım bu mucizevi yağ karışımının malzeme listesinde neler var?

Hepsinden 1’ er tatlı kaşığı olmak üzere; zeytinyağı, sarımsak yağı, ısırgan otu yağı, biberiye yağı, badem yağı,  çam yağı tüm bu yağları küçük bir şişeye koyarak karıştırmalı birbirleri ile özdeşleşmeleri sağlanmalıdır. Bu sayede mucizevi karışımımız hazır hale gelecektir.

Ertesi sabah saçlarınızı yıkamak için zeytinyağlı sabun kullanmalı ve durulama suyuna sirke ilave etmelisiniz. Tüm bu kullanımlar sonucunda ipek gibi saçlara sahip olacağınızı uzman ifade etmektedir.

Saçları Hızla Çıkaran Formül

Saçlarınızı hızla bir şekilde uzatmak ve köklerini sağlamlaştırmak istiyorsanız bu tarif adeta tam bir hızlı saç çıkartan formül. Çok az malzeme ile inanılmaz sonuç alacağınız bu formül sayesinde kısa sürede düzenli kullanımı ile saçlarınıza kavuşacaksınız. Bunun için birkaç malzemeye ihtiyacınız var.

Saçları Hızla Çıkaran Formül

Malzemeler; 1 baş sarımsak, zeytinyağı, toz sinameki ve menekşe yağı tüm malzeme bu kadar. Tarifi ise; sarımsaklar temizlendikten sonra ateşte pişirilerek kül haline getirilmelidir. Bu kül haline getirilen sarımsaklar zeytinyağı ile karıştırılmalı, saçsız deriye sürülerek yedirilmelidir. 2 saat beklemeden sonra yıkanmalı ve gün içinde üç kez bu şekilde devam edilmelidir. Son karışımın içinde 2 saat bekletilmek üzere toz sinameki ve menekşe yağı da ilave edilerek tekrar sürülmelidir. Ardından bitkisel özlü bir şampuan ile yıkanan saçların iki haftaya bir uygulamada çıktıkları gözlemlenecektir.

Kısa Sürede Sonuç Almak İsteyenler İçin Saç Çıkartan İksir

Haftada yalnızca bir kez uygulayacağınız bu kür ile sonuç alacak ve kürün faydasını görecek saçlarınızın çıktığına şahit olacaksınız. Gelin bu karışımı oluşturan malzemeleri sıralayalım.

Malzemeler; 1’er yemek kaşığı çörek otu yağı, maydanoz tohumu, defne tohumu yağı ve son olarak da 1 fincan kadar zeytinyağı karıştırılır.

Kullanımında ise; saçların önceden yıkanıp temizlenmesi gerekmektedir. Saça yedirilen bu iksir, saçın streç film ile sarılıp 2 saat kadar bekletildikten sonra bitkisel bir şampuan ile yıkanmalıdır.

Saç Bakımında Kullanılan Doğal Yöntemler

zeytinyağlı sabun

Saçlar kimyasal madde içermeyen temizleyiciler ile temizlenmeli ve özellikle doğal yöntemlere başvurulmalıdır. Saçları besleyen yumuşata sirke, zeytinyağlı sabun ve doğala özdeş saç bakım yağ ve kremleri ile düzenli olarak haftalık aylık bakımları mutlaka yapılmalı saçlar dökülmeler başladıktan sonra içten ve dıştan desteklenerek dökülmeleri durdurularak güçlendirilmeye çalışılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Varislere İyi Gelen Doğal Yöntemler başlıklı makalemizde Kan akışını düzenleyen besinler, Kan dolaşımını iyileştirecek sağlıklı besinler ve varis tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Saç Çıkartan Kürler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ