Kadına Dair Herşey

Saçlara Sonbahara Özel Renkli Dokunuşlar

Saçlara Sonbahara Özel Renkli Dokunuşlar

Saçlara Sonbahara Özel Renkli Dokunuşlar

Önümüz kış diye cansız görünen renkler olacak değil. Yeni stil için son bahar renklerine bir göz atın. Teninize uyan bir renk bulacağınızdan eminiz. Trend genel olarak koyu kahve tonlarında saç renklerine atıf yapsa da hafif gölgeler ile pürüzsüz sıcak tonda farklı renklerde görmek mümkün.

İlk rengimiz sonbahara yakışır toprak tonlarından kahverengi, kimi zaman gölgeler ile kullanılan bu renk, esmerler için en sıcak renk haline gelen kahve tonlarını sizler için derledik.

sac_modelleri

Canlı siyahın da sonbahara yakışır bir renk olduğunu, son moda trendeler de tercih edilir olduğunu biliyorsunuzdur. Sonbaharda da modası hız kesmeden devam ediyor. Sizde bu cap canlı siyahlara bir bakıp tercihinizi bu renkten yana kullanmaya ne dersiniz?

 

siyah_sac

 

Yeni trend ne sarı ne de kahve rengi saçlar, yeni renk bronde saç rengi, harika ahengi ile gözlerinizin ışığını yansıtacak. Sonbahara güneş gibi parlayacaksınız. İster esmer olsun isterseniz de sarışın tercihinizi yapmadan önce bu rengi görmeniz de yarar var.

 

sac_modelleri

Dikkat Çekici Renkler

Sonbaharda biraz marjinal olmaya ne dersiniz? Yeni dönemin rengi platinler. Sizde beyaz platin ile son derece dikkat çekici ve bakımlı gözükebilir. Rengin enfes ışığı ile kendinizi hayran bırakabilirsiniz. Bu rengin farklı tonlarını denemek isterseniz, seçtiklerimize bir bakın deriz.

balyaj_sac

Biri sonbaharın solup da renkten renge giren yapraklarından mı bahsetti? Saç renginizdeki bakır tonları da sonbaharın romantikliğini üzerinde taşımanızı sağlayıp sizi herkese hayran bırakacak. İster bronz teninize ister süt beyaz cildinize, çok yakışacak bu renk. Bu renk tonlarını kullanmadan evvel, seçtiğimiz renk modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Buyurun işte buradalar!

Sonbahara Yakışır Sıcak Bir Renk

bakır_sac

 

Karamel balyajlar ile yumuşak,farklı tonlarda, romantik ve son moda naif bir saç rengine kimse hayır demez sanıyoruz. 2018 sonbaharı balyajlarda karamel tonlarını göreceğiz. Sizde denemen evvel sizin için seçtiğimiz bu tonlara bir bakın isteriz.

 

karamel_sac

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Beyaz Tenlilere Saç Rengi başlıklı makalemizde Beyaz Ten, Beyaz tenli bayanlar ve Beyaz Tenlilere Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.


Saçlara Sonbahara Özel Renkli Dokunuşlar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ