Kadına Dair Herşey

Salonun Güzelliği Evin Güzelliğidir

Salonun Güzelliği Evin Güzelliğidir

Trend Salon Dekorasyonu

Evinizin vazgeçilmez yaşam alanı olan salonunuzu trend dekorasyon fikirleri ile destekleyerek hazırlamaya ne dersiniz? Sizlere önereceğimiz fikirler doğrultusunda kusursuz salonlara sahip olabilirsiniz.

Salonunuzda Etnik Desen Şıklığı

Etnik desen şıklığı ile tanışmanın tam zamanı. Bohem tarzın en özel parçaları arasında yer alan etnik desene ev sahipliği yapan perdeler, kumaşlar ve mobilyalar bu sezon da çok moda olacak. Modern görünümü ile farklılık yaratmayı başaran etnik desen şıklığı aynı zaman da marjinal formıun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Etnik desenler ile desteklenmiş mobilya takımlarını, püskül detayına sahip aksesuarlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Püsküllü perdeler ve püsküllü masa örtüleri bu dekorasyon planlaması için ideal olacaktır.

Salonunuzda Klasik Tarz

Salon dekorasyonunda klasik tarz ile tanışmak isteyenlerdenseniz ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Klasik görünüme ev sahipliği yapan ahşap mobilyaları deri detayına sahip aksesuarlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu tarz aksesuar modelleri hazırlayacağınız dekorasyon planlalamasına ayrı bir hava katacak ve modernliğin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.Bu tarz dekorasyon planlamasında dilerseniz altın kaplama ya da gümüş aksesuarları da tercih edebilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

Salonunuzu köşe koltuk takımları ile taçlandırabilirsiniz. Eğer küçük bir salona sahipseniz köşe koltuk takımları sizin ideal olacak. Farklı desen ve renk seçeneklerine ev sahipliği yapan köşe koltuk takımlarını küçük minderler ile destekleyebilirsiniz.

Oturma Odanızda Sinema Keyfi

Sinema keyfini oturma odanıza taşımak isteyenlerdenseniz mekanınızı büyük ve küçük minderler ile destekleyebilirsiniz. Büyük plazma televizyon ve büyük bir sehpa ile dekorasyon planlamanızı tamamlayabilirsiniz. Oturma odalarınızı farklı kılacak olan bu dekorasyon fikiri hem rahat hem de şık bir ortam hazırlamanıza kaynaklık edecektir.

Salonunuzu Büyük Aynalar İle Taçlandırın

Eğer küçük bir salona sahipseniz mekanınızı büyük ayna aksesuarı ile taçlandırabilrisiniz. Bu planlama sayesinde salonunuzun olduğundan daha geniş ve aydınlık görünmesine imkan tanıyabilirsiniz. Ferah mekana ev sahipliği yapmak isteyenlerin ilk seçimi olan büyük ayna aksesuarı aynı zaman da mekanınıza ayrı bir hava katacak.

Desenli ve Regarenk Duvar Kağıtları

Salonu dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri de desenli ve rengarenk duvar kağıtlarıdır. Mekanınızın sadece tek bir duvarını desenli duvar kağıtları ile taçlandırabilirsiniz. Bu planlama sayesinde salonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz duvarınızı renkli ışıklandırma sistemleri ile destekleyerek de kullanıma alabilirsiniz. Işıklandırma sistem duvarınızda yer alan çerçeve ve panoların ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır.

Aydınlık Bir Mekan İçin Beyaz Parkeler

Eğer mekanınız küçük ise ve aydınlık görünmesini istiyorsanız beyaz parke modellerini tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz beyaz parkeleri küçük halılar ile destekleyebilirsiniz. Bu tarz dekorasyon planlamalarında kahverengi tonlara ev sahipliği yapan mobilya modellerine yönelebilirsiniz. En moda ve en trend dekorasyon planlamaları ile sizler de kusursuz mekanlara ev sahipliği yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Özel Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon önerileri ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Salonun Güzelliği Evin Güzelliğidir Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ