Kadına Dair Herşey

Sardunyalarla Romantik Ortamlar

Sardunyalarla Romantik Ortamlar

İçinde biraz duygusallık biraz çiçek sevgisi bulunduran çoğu kişinin evinde bahçesinde veya ofisinde mutlaka bir sardunya bulunur. Birçok kişinin severek ilgilendiği ve vazgeçemediği yegâne çiçektir, sardunya.

Sardunyalar ile dekorasyonunuza canlılık katın.

Sardunyalar çeşit çeşit olmakla birlikte her biri ayrı bir güzellik sembolüdür. Evimizin içinde veya pencerelerimizin önünde sardunyalarla birlikte evimizin her köşesinde bu güzelliklere yer verebiliriz.

Dış mekânda sardunyalar ile dekorasyon:

sardunya-2

  • Pencerelerimizden sarkıttığımız sakız sardunyaları ile evimize romantik bir görünüm verebiliriz.
  • Evimizin duvarlarına renkli renkli minik saksıları monte edebilir ve minik sardunyalar ile evimize sempatik bir görünüm kazandırabiliriz.
  • Bahçelerinize rengârenk sardunyalarla donatarak rengârenk ışıl ışıl bir görüntü sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki kışa en dayanıklı çiçeklerden bir tanesi de sardunyalardır. Buu nedenle kışında bahçenizin çiçeklerle donanması için sardunyaları tercih edebilirsiniz.
  • Sardunyalar ile hem döküntü duvarlarınızı kamufle edebilir hem de güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Yani sardunyaları kötü görünümlü duvarlarınıza sarkıtarak güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

İç mekânda sardunyalar ile dekorasyon:

sardunya-1

  • Sardunyaları evinizde dekorasyon olarak kullanırken, onların sağlığınıza olan faydalarını da düşünerek konumlandırabilirsiniz.
  • Yatak odalarınızda daha rahat ve kaliteli uyku uyumak ve sardunyanın sakinliğinden faydalanmak için sardunyaları yatak odamızın dekorasyonunda kullanabiliriz.
  • Salonumuzu da sardunyaları dekorasyonumuzun bir parçası olarak kullanabilir aynı zamanda da sivri sinek gibi haşereleri evimizden uzak tutabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonunuz Sizi Yansıtsın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sardunyalarla Romantik Ortamlar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ