Kadına Dair Herşey

Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Ve En İlginç Hediyeler

Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Ve En İlginç Hediyeler

Sevgililer günü deyince ilk olarak herkesin aklına güzelce süslenmiş bir sevgililer günü kutusu ve onun içinde yer alan ona özel anlamlı hediyeler gelir. Sevgilinizi ya da eşinizi burada yer alan birbirinden özel ve farklı olan sevgililer günü hediyeleri ile mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer Günü hediyeleri

Fotoğraflardan Oluşturulan Farklı Hediyeler

2018 sevgililer günü hediyeleri

  • Sevgilinizle en eğlenceli ve en mutlu zamanlarınızın ürünü olan birbirinden güzel ve ilginç fotoğraflarınızdan yapbozlar yaptırabilirsiniz. Sadece bir fotoğraftan yaptırabileceğiniz gibi, birçok fotoğrafın birleştirilmesi ile de bu gibi güzel yapbozlar elde edebilirsiniz.
  • Yine sevgilinizle birlikteyken çektiğiniz güzel fotoğraflardan birisini çizim yaptırabilirsiniz. Güzelce tablolayıp odanızın bir köşesinde sergileyebileceğiniz güzel bir hediye olacaktır. Üstelik en mutlu anlarınızdan birinde çekilmiş bir fotoğraf ise çok daha mutlu edecektir
  • Özel isimlerinizin yer aldığı, ya da fotoğraflarınızın olduğu 2018 yılına ait bir takvim hazırlatabilirsiniz. Güne her başladığınızda takvime baktığınızda birbirinizi ve güzel anılarınızı hatırlatacak oldukça hoş bir 2018 sevgililer günü hediyeleri içerisinde olabilir.

 

Birbirinden İlginç Sevgililer günü Hediyeleri

İlginç sevgililer günü hediyeleri

  • Sevgilinizle parmak izlerinizin yer aldığı birer yüzük yaptırarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Parmak izlerinin yanına özel tarihleri ya da isimleri de yazdırarak manevi olarak oldukça değerli bir hediye elde edebilirsiniz.
  • Hediyeniz hem esprili hem de ilginç olsun istiyorsanız bu hediye tam da size göre. Oscar ödülleri her ne kadar Hollywood oyuncularına gitse de sizlerde” Yılın En Mükemmel Erkek/ Kız Arkadaşı” şeklinde bir yazı taşıyan Oscar ödülünü hediye edebilirsiniz. İlginç sevgililer günü hediyeleri içerisinde başı çekebilecek bir hediye.
  • Erkek arkadaşlarınızın için oldukça yararlı olabilecek bir hediye önerisi. İçerine koyabileceğiniz birkaç hoş aksesuar ile bu şekilde olan farklı aksesuar kutusu hediye edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu kutu sayesinde özel aksesuar hediyelerinizin kaybolma riski ortadan kalkabilir.
  • Sıradaki hediye fikri tam olarak kitap kurtları için. Eğer sevgiliniz kitap okumayı oldukça seven ve vaktinin çoğunu bu hususta harcayan biriyse bu gibi hediyeler onu oldukça mutlu edebilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Papara Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde Çipsiz papara kart, Papara kart kullanıcıları ve Papara kart para çekim işlemleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Ve En İlginç Hediyeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ