Kadına Dair Herşey

Sevimli Bebek Yelek Modelleri

Sevimli Bebek Yelek Modelleri

 Küçük bebekler için kullanışlı kıyafetlerinin başında yelekler gelir.Özellikle küçük bebekler sık uyuyup  uyandıklarından ,uykudan kalkınca bir yün yelekle bebeğin vücut ısısın korumak anneler için  oldukça pratiktir.Bebekler daha doğmadan birbirinden sevimli bebek yelek modelleri hazırlamak işinizi kolaylaştıracaktır.Bebeğin cinsiyetine ve yaş aralığına göre bir çok değişik alternatif bebek yelek örgü modelleri bulabilirsiniz.

Bebeğiniz doğmadan önce ilk altı ay için ve altı –on iki aylık dönemleri için en az beşer tane yelek hazırlamanız çok işinize yarayacaktır. Bebeğiniz için ; sıcak yaz aylarının dışında her mevsim bir örgü yeleğe ihtiyacınız olabilmektedir

Bebeğiniz için yelek örererken dikkat edeceğiniz bir kaç nokta var.

  • Bebek yeleği örerken yaka ve kol oyuntularının ne çok dar ne de çok bol olmamasına özen göstermelisiniz.
  • Bebek yeleği örmek için birbirinden modern ve teknolojik örgü ipleri bulabilirsiniz.Bebek yelek örgü modelleri için doğal içerikli ve doğal renklendirilmiş iplerden veya antibakteriyel –antialerjik özellikli iplerden yararlanmak en doğrusudur.
  • Biricik bebekleriniz için; en şık ve en sevimli bebek yelek modelleri örmek istemeniz çok doğal.Ancak kullandığınız model güzel göründüğü kadar rahat da olmalı bu yüzden abartılı işçilikler abartılı süslemelerdense, yeleğin bebek için rahat bir kalıpta olmasına özen göstermelisiniz.

patik-rsmi

  • Bebek yeleğinde kullandığınız düğme ,boncuk ve aksesuar gibi süsleme malzemelerinizin yeleğe sıkı bir biçimde monte edilmiş olmasına özen göstermelisiniz.Ayrıca özellikle yeni doğmuş bebeklerin ne kadar narin olabileceğini düşünüp düğme veya aksesuarlardan herhangi birinin bebeğinize temas edip canını yakmayacağından emin olmalısınız.
  • Çok küçük bebekler için daha rahat giydirilen zıbın gibi bebeğinizi sarıp sarmalayan modeller ve hiç kenar dikişi olmayan yakadan başlanarak tek parça halinde örülen bebek yelek modelleri kolay kullanım olanağı sağlar.
  • Daha büyük bebeklerde ise; dışarıda daha çok vakit geçirdikleri için kapüşonu olan modelleri tercih edebilirsiniz.sevimli-2016-yeni-bebek-yelekler

Sevimli bebek yelek modelleri için belilrli bir kalıba veya bebek yelek örgü modellerine bağlı kalmanız gerekmez. İstediğiniz her model ve rengi bebeğiniz için öreceğiniz yeleğe uyarlayabilir ve çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rahat Taşınabilen Bebek Pusetleri başlıklı makalemizde baston bebek puşetleri, hafif bebek puşetleri ve rahat taşınabilen bebek puşetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sevimli Bebek Yelek Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ