Kadına Dair Herşey

Şık Dekoratif Aksesuarlarla Evinizi Şenlendirin

Şık Dekoratif Aksesuarlarla Evinizi Şenlendirin

 

Ev dekorasyonunuz için banyo, mutfak; ev aksesuarlarından biblo, mumluklara kadar ve ev tekstili ürünlerini dışarıdan satın alıp şık bir şekilde dekore ediyoruz. Eskiden aradığımız bir aksesuarı hiçbir yerde bulamıyorduk, artık her yerde uygun fiyatlara bulup alabiliyoruz.

Ev de yaşayan insanlar olarak bazen eksikliklerimizi ve hatta ihtiyaçlarımızı belirlemekte zorlandığımız zamanlar olabiliyor. Aslında bu konuda dekorasyon firmaları evi baştan yaratıp, küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler yapılabiliyor. Evimizde bulunan mevcut eşyalarla da evin görünümünü, yerleşim alanını daha ferah hale getirilebiliyor.

Günümüz Ev Dekorasyonları

Artık günümüz de bizler, dışarıdan ev dekorasyonu veya dekoratif aksesuar için gidip almaktansa dekorasyon firmalarından zevkimize göre ya da feyiz alarak evimize uygun ve kullanışlı şekilde yaptırılmaktadır.

Birçok ev firması; farklı bir şekilde, değişik ürün gamlarıyla her zevke ve her kesime hitap eden zengin ürün çeşitliliğiyle evlerin tüm ihtiyaçlarını insanların kullanım alanlarını daraltmadan, rahat bir şekilde oturup yaşayacağı bir ortam sağlamaya çalışmaktadır.

Dekorasyon Hataları

Bazen de evini dekore edilmesi için dekorasyon firmalarına teslim edenler, çok hata yüzünden istedikleri gibi sonuç alınamıyor ve ev sahipleri evi teslim aldığında memnun kalmıyor. Bir sürü emek ve maddi kayıptan sonra istediği gibi olmadığını gören ev sahipleri nedenini araştırınca, herkesin zevkleri farklı olduğundan, sizin beğendiğiniz bir şeyi herkesin beğenmesini beklemeyin.

Ev sahipleri bir takım soruları kendi içinde sorgulamaya başlıyor. Ev dekorasyonu sırasında ne hatalar yapılıyor? Alması gerekilen önlemlerin daha ferah, sıcak ve güzel bir ev olması için neler yapmalıyız? Bunlar gibi bir takım soruları sorguladıktan sonra araştırmaya başlıyor.

Bizim Türk mantığımıza göre; hem güzel, hem ucuz olsun fikrinden yola çıkarak yanlış olduğunu anlıyoruz. Bazı ürünlerin ucuza mal edilmesi demek bütün malzemelerin ucuza gelmesi beklenmemelidir. Evde yapılan tadilat sırasında malzemede kısacağınız maddiyat, özenilmeyen montaj ve kalitesiz ürün olarak kaşımıza çıkar.

 

 

Bir önceki yazımız olan Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizde ev dekorasyonu ve halı seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Şık Dekoratif Aksesuarlarla Evinizi Şenlendirin Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ