Kadına Dair Herşey

Şık Ve Modern Ayna Çeşitleri

Şık Ve Modern Ayna Çeşitleri

Mekanlar dekore edilirken elbette ki bireyler oldukça fazla keyif almaktadır. Özellikle bu alanlar kendi evleri, ofisleri ya da mekanları ise daha istekli olmakta ve her şeyin en iyisi olması için çalışmaktadırlar. Bir mekan dekore edilirken ufak duran detaylar her zaman daha fazla dikkat çekmektedir. Mekanlarda aksesuar kullanımı bu ufak detaylar arasına girmektedir ve dekorasyon oluşturulurken önemli parçalar arasında yer almaktadır. Ayna kullanımı da dekorasyon fikirleri oluşturulurken en önemli aksesuarlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ortama uyan bu ürünler, mekanları da boyutlandırmaktadır.

Asimetrik Kesimli Modern Aynalar

Ayna çeşitleri mekanları renklendirmek adına birbirinden farklı modellere bürünmüş durumdadır. Özellikle mekanları daha ferah ve geniş gösteren aynalar günümüzde pek çok dekoratif dizaynlarda kullanılmakta ve müşterilerinde hoşuna gitmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi asimetrik kesimli, motifli ya da modelli aynalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle geniş ve büyük mekanlarda kullanılan bu tarz aynalar hem ortama farklı bir hava katmakta hem de modern bir görüntü çizmektedir.saatli-ayna-modeli

Kaplama Ayna Modelleri

Özellikle daha küçük mekanları büyük göstermek amacıyla kullanılan kaplama ayna modelleri, günümüzde oldukça popüler durumdadır. Şık ayna çeşitleri arasında yer alan bu tarz ayna modelleri büyük salonlarda ya da ofis ortamlarında tercih edilmektedir. Alanın daha derin gözükmesine yardımcı olan bu tarz aynalar aynı zamanda doğru mobilyalar ile kombinlendiğinde ortama çok şık bir hava katmaktadır. Bu tarz aynalar her ne kadar dekoratif olsa da yapım aşamasında bazı zorlukları bulunmaktadır ve eğer doğru yapıştırıcılarla monte edilmezse kazalar ve dökülmelere yol açabilmektedir.

kristal-ayna-modeli

Saatli Dekoratif Aynalar

Ayna modelleri arasında son zamanlarda popüler olan dekoratif ayna modelleri bireyler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle saatli aynalar hem mekana değişik bir hava katmakta hem de hoş bir görsellik oluşturmaktadır. Bu tarz aynalarda saat modeli dışında hayvan figürleri ya da manzara görselleri de bulunmaktadır. dekoratif mekanların ve evlerin bu tarz aksesuarlarla dekore edilmesi farklı tarz oluşturmaya büyük katkı sağlamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Mutfak Fayansları Nasıl Seçilmelidir? başlıklı makalemizde mutfak fayans modelleri, mutfak fayans önerileri ve mutfak fayansları seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Şık Ve Modern Ayna Çeşitleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ