Kadına Dair Herşey

Siyah Abiye Modellerine Örnekler

Siyah Abiye Modellerine Örnekler

Kadınların her daim gözdesi haline gelmeyi başarmış siyah elbiseler, bayanlara çok şık bir görüntü sunmasıyla biliniyor. Her senenin en  çok tercih edilen renklerinden olan siyah renk, abiyelerinde en çok tercih edilen renkleri arasında geliyor.

siyah-abiye-modelleri

 

Siyah Dantelli Abiye:

Dantel, bayanların en çok kullandığı detaylardan biri olmasıyla biliniyor. Özellikle; dantel her zaman moda olan bir detay oluyor. Bu durum abiyelerde de göreceğimiz detaylardan biri olup çıkıyor. Siyah dantelli abiyeler, siyah abiye modelleri arasında en çok tercih edilen abiyelerden biri oluyor. Büyük dantel işlemeli bu elbiseler, bayanlara şık bir görüntü katmasıyla biliniyor.

 Kısa Siyah Abiye:

Siyah abiye modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri ise mini kısa abiyeler oluyor. Özellikle straplez mini modelleri, siyah renk abiyelerde bir hayli tercih edilen modellerden biri. Kısa siyah abiyeler, özellikle genç bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Straplez mini modellerin yanında, tüllü kısa siyah abiyelerde bir hayli popüler modeller arasında sayılıyor.

kislik-abiye-modelleri

Siyah Kabarık Abiyeler:

Bayanlara farklı ve asil bir hava katan siyah kabarık elbiselerle, bayanlar bulunduğu ortamın en dikkat çeken isimlerinden biri haline geliyor. Özellikle siyah ve gümüş kombinasyonunun sıkça kullanıldığı bu elbiseler, bayanlara şık bir görüntü katmasıyla biliniyor. Ayrıca bu elbiselerin taşlı modelleri de bir hayli popüler ve dikkat çeken modeller arasında yerini alıyor.

Siyah Balık Abiye:

Vücudu sarmalayan ve hatları ortaya çıkarmasıyla kadınlara feminen bir görüntü sunan balık abiyeler bir hayli revaçta. Özellikle siyah tonları bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Kadınlara zarif ve şık bir görüntü veren bu abiyelerin özellikle tül detayları olanları, en sık gördüğümüz modeller arasında yerini alıyor.

Siyah Uzun Abiye:

Siyah abiye modellerine örnekler verdiğimiz bu derlemede sırayı bayanların uzun yıllardır vazgeçemediği bir model alıyor. Siyah ve uzun abiyelerle, bayanlar risk almadan sade bir güzelliğe bürünmüş oluyor. Buna ek olarak siyah ve straplez modellerin dışında, uzun kollu abiyeler de, siyah abiye modelleri arasında yerini alıyor. Bunların yanında yırtmaçlı abiyelerde en çok kullanılan siyah abiye modellerinden biri olup çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Konser İçin Kombin Önerileri başlıklı makalemizde eğlence için kombin önerileri, konser için kombin önerileri ve konser kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Siyah Abiye Modellerine Örnekler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ