Kadına Dair Herşey

Siyah Saç Rengi Ve Göz Alan Tonları

Siyah Saç Rengi Ve Göz Alan Tonları

Saç rengi seçimi kadınların en zor seçim konularından biridir. Ten rengine uygun saç seçiminde belirli ölçütler yer almaktadır. Siyah saçların da diğer renkler gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Siyah saç rengi tonları

Görünümü Değiştiren Siyah Saç Rengi

Saç rengi bayanların görünüşlerini değiştiren en önemli etkenlerden biridir. Yanlış seçilmiş saç renkleri bayanların ışığının sönmesine ve olduğundan daha negatif görünmesine neden olmaktadır. Saç renkleri aynı zamanda kişilik yapısını da belirleyen ölçütler arasında bulunmaktadır. Siyah saç rengi nasıl değiştirilir konusunda araştırmalar sonucunda ise siyah renge uyabilecek rengin, kahve tonları olduğunu ve daha çok yakışabileceğini göstermiştir.

Dağınık dalgalı siyah saç

Siyah Saç Kimlere Yakışır?

Renk seçimi yaparken gözle görülene odaklanılmamalı, kişilik yapısını en doğru yansıtan rengi seçmek için dikkatli olunmalıdır. Siyah saç rengi kimlere yakışır öğrenmek için kuaförünüze danışabilirsiniz. Kendinize ait olan renkleri seçerken seçim rehberi olan kişilerle çalışılmalıdır.

Dalgalı siyah saç

Siyah Renk Ve Tonları

Uzun siyah düz saçAçık renk tene sahip bayanlar ise siyah, abanoz siyah gibi farklı tonlarını deneyerek en şık rengi tercih edebilecektir. Siyah saç rengi tonlarını denemek açık ve soluk ten rengi bayanlara yakışmaktadır. Göz rengi, yüz tipi, saç kesim tarzı da saç rengini belirleyen kriterler arasındadır. Yaz aylarının bittiği bu günlerde, siyah saç rengi her zaman geçerliliğini korumakta, hiçbir zaman modası geçmemektedir.Açık, sarışın siyah, koyu, mavi siyah gibi renkler en çok tercih edilenler arasında olmaktadır. 2017 yılına girmek üzere olduğumuz bu dönemde de yaygın olarak mavi siyah saç rengi fotoları bayanların büyük ilgisini çekmektedir.

Siyah dalgalı saç

 

Bir önceki yazımız olan Sarı Saçlı Bayanlara Özel Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde sarı saç makyaj önerileri, sarı saç makyaj tarzı ve sarı saç makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Siyah Saç Rengi Ve Göz Alan Tonları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ