Kadına Dair Herşey

Sizi En Güzel Gelin Yapacak On Beş Saç Modeli

Sizi En Güzel Gelin Yapacak On Beş Saç Modeli

Gelin topuzu

Gelin, düğünün prensesi damat ise düğünün prensi olarak ikisi de çok şık olmak isterler. Herkes onlara bakınca etkilensin isterler.

Gelin denince ilk olarak akla, topuz saç modeli gelmektedir. Topuzun yüz şekline göre bir çok modeli yapılabilmektedir.

Gelin topuz modelleri

Düşünüldüğünde, gelinlerin en çok tercih ettiği saç modeli topuzdur. Topuz zarif, zerafet ve asillik katmaktadır. Düğünde, gelin çok hareket edeceği için de saçın bozulmaması ve gelinin düğünü başında  sonuna kadar saçını  bozulmaması açısından topuz modelleri çok daha kullanışlı olacaktır.

Topuz modelleri, çok çeşitliliktedir. Son dönemlerin e  moda topuzu dağınık topuz modelleri ve Örgülü topuz modelleridir.

Dağınık saç modelleri, duvaklı gelinlik modelleri için çok hoş bir tercih olacaktır. Mutlaka tercih edilmesi gerekli olan modeller arasındadır. Özellikle, kır düğünlerinde çok hoş bir görünüm sağlar.

Saçlara topuz yapılıp, birde saç aksesuarı uygulandığı zaman daha sık görünüm sağlanmaktadır.

Gelin topuzu modellerinden bahsedelim

Topuz modeli bir geline zerafet katmaktadır.

Dağınık topuz modelini; bir kır düğününde tercih ederek birde saçınız çiçekler ile aksesuar yardımı ile çok uyumlu bir seçim olacaktır.

Topuz saç modellerinde, saçınıza kolaylıkla aksesuar uygulayabilirsiniz. Uygulamalısınız da daha hoş görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Eğer daha enerjik ve hareketli görünüm sağlamak istiyor iseniz, bu durum da yandan dağınık topuz modeli yaptırmalısınız.

Eğer zarif ve de asil bir görünüm sağlamak istiyor iseniz; o zaman da düz olan topuz modellerini tercih etmelisiniz. Bu model de aksesuar olarak, gelin tacı kullanmalısınız. Düğünün prensesi olmalısınız.

Örgülü topuz modelleri ile de; düğün boyunca çok rahat edebilirsiniz. Hem şıklık sağlar hem de saçınız hiç bozulmaz. Bu sebep ile saçınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Eğer hoş ve modern saç modeli istiyor iseniz; o zaman dağınık topuz modellerini tercih etmelisiniz.

Dağınık topuz modellerini oldukça çeşitli modelleri olduğu için, çok seçeneğiniz olacak ve yüz şeklinize göre dilediğinizi seçebileceksiniz. Eğer hareketli ve enerjik görünmek ve modern görünmek istiyor iseniz dağınık topuz modelleri tam sizlere göredir.

Bir önceki yazımız olan Kullanılmayan Giysilerden Çanta Yapımı başlıklı makalemizde çanta nasıl yapılır, çanta yapımı ve kolayca çanta yapın hakkında bilgiler verilmektedir.


Sizi En Güzel Gelin Yapacak On Beş Saç Modeli Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ