Kadına Dair Herşey

Sizi Şık Gösterip Vücudu Ön Plana Çıkartacak 6 Giyim Hilesi

Sizi Şık Gösterip Vücudu Ön Plana Çıkartacak 6 Giyim Hilesi

Yaşı, bedeni ve kökeni ne olursa olsun, her kadın görünümünde bir değişiklik yaratmak ister. Buna doğal bir biçimde kıvrımlı hatlara sahip olmayan kadınlar da dahildir. Düzenli egzersizlerin istediğimiz kıvrımları elde etmek için iyi bir yöntem olduğu barizdir ancak kimi zamanlar o kadar da bekleyemeyiz.

Bedeninizin mükemmel kısımlarını ön plana çıkartacak ve istediğiniz bölgelerin daha çekici görünmesini sağlamak için altı giyim hilesini sizler için derledik.

Bedeninizi Ön Plana Çıkartacak 6 Giyim Hilesi

Belinizi Ön Plana Çıkarmak

Kalçanızı harika göstermek için belinizi ön plana çıkartan kıyafetler tercih edin. Ne kadar küçük görünürse, kalçalarınız o kadar ihtişamlı görünecektir. Bel bölgenizi gizleyen biçimsiz parçalardan kaçınmanız ise en iyisi olacaktır.

Beli öne çıkartacak giyim hilesi

Bacakları Ön Plana Çıkarmak

Ana moda kurallarından birisi de şu şekildedir: poponuzu daha büyük göstermek istiyorsanız, güzel bacaklarınızı göstermekten çekinmeyin.

Bacaklar için kıyafet hilesi

Kalem veya Uzun Tül Etekleri Tercih Edin

Etek nasıl giyilmeli

Christian Dior ilk kalem eteğini ürettikten sonra bu parça her kadının dolabındaki olmazsa, olmazı oldu. Bedenin büyün mükemmelliğini ön plana çıkartıyor ve alt kısmınızın gerçekten de çekici görünmesine yardımcı olur. Uzun tül eteklerin avantajları ise gözle görülürdür.

 

Yatay Çizgileri En İyi Dostunuz Yapın

Elbise seçimi nasıl olmalı

Karşıt renkli yatay çizgilere sahip elbiseler ve etekler bedeni daha kadınsı ve şık gösterir. Böyle bir görünüm kalçaların hacmini arttırarak, poponuzun daha yuvarlak görünmesine yardımcı olur.

 

Etek veya Şort ile Göbeği Açık Tişörtler Kısaca Harikadır

Şık görünmek için kıyafet hileleri

Göbeği açık bir tişört kusursuz bir biçimde beli ön plana çıkartır ve kot şortlar istenilen tüm bölgeleri harika bir biçimde vurgular. Düz veya fırfırlı bir etek günümüzde çok moda ve uzunluğu ve biçemi sayesinde kesinlikle çekici görünüyor. Alt kısmınızın görsel olarak daha büyük olmasını sağlar ve istenilen kum saati beden şeklini elde etmenize yardımcı olur.

 

Bedene Oturan Parçalar

Şık görünme için hileler

Esnek malzemelerden yapılmış elbiseler, etekler ve kotlar tüm mükemmelliğinizi kusursuzca ön plana çıkartır. Bu gibi malzemeden yapılmış parçalar kalçalarınıza tam oturur ve onların daha yuvarlak görünmesine yardımcı olur. Kıyafetinizle giyeceğiniz topuklu ayakkabılar veya sandalet ile kimse gözlerini sizden kolay kolay alamaz.

Bir önceki yazımız olan 2017’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri başlıklı makalemizde kış aylarında nasıl giyinmeli, kış günlük giyim modası ve sonbahar modası hakkında bilgiler verilmektedir.


Sizi Şık Gösterip Vücudu Ön Plana Çıkartacak 6 Giyim Hilesi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ