Kadına Dair Herşey

Sizin İçin Yılbaşı Dekorasyonları

Sizin İçin Yılbaşı Dekorasyonları

Yeni yıla girmeye sayılı günlerin kaldığı şu günlerde değişimin yenilenmenin heyecanı içimizde yerini almaya başlıyor. Yeni yılın büyüsü bütün şehri eline geçirirken evleri de de yeni yıl için hazırlamak olmazsa olmaz. Demode olmadan yapılabilecek yılbaşı dekorasyonu için birkaç önerimiz olacak.

Yılbaşı dekorasyonu denilince ilk akla gele renk kırmızı yılbaşında kırmızıyı ne kadar abartırsanız abartın kesinlikle göze batmaz. Sofra takımınızdan ışıklandırmaya ve ağaç süslerine kadar bırakın kırmızı sizi sarıp sarmalasın.

yilbasi-dekorasyon

Bu yılın yılbaşı renklerinden biri de altın sarısı. Altın sarısı detaylı bir sofra takımı, altın varaklı kristal aksesuarlar hatta altın sarısı bir ağaç. Altın sarısıyla dokunabildiğiniz her yere dokunun.

Çok resmi bir yılbaşı partisi vermiyor olabilirsiniz hatta yılbaşını yalnız geçirenlerden olabilirsiniz. Bu yılbaşı dekorasyon fikirlerini evinize uygulamanıza bir engel değil. Hatta sizi havaya sokmak için tek gereken bu olabilir. Örneğin 5-6 saksı minik taşlarla süslenmiş çam ağacı fidesini pencerenizin önüne koyabilirsiniz. Kırmızı Noel babalı battaniye ve kahvaltı takımıyla işte size neşeli bir yılbaşı dekorasyonu. Yılbaşında oldukça tercih edilen yılbaşı çiçeği olarak da bilinen kokinalardan bir demet almayı da unutmayın. Halk arasında; Yılbaşı çiçeği kokinanın uğur getirdiğine inanılıyor. Bir yıl boyunca solmadan yapraklarını dökmeden tazeliğini korursa ev sahibi olunacağına dair bir inanış Var. Beli mi olur biraz şansın kimseye bir zararı olmaz.

Eğer yılbaşı dekorasyonunuz da bir çam ağacı kullanacaksanız doğaya saygı adına yapay çam ağaçlarını önerebiliriz. Hatta faklı konsepte farklı malzemelerden yapılmış bir ağaç formu evinize modern bir hava katacaktır.

siradisi-yilbasi-agaci-dekorasyonu-resim

El becerinize güveniyorsanız birkaç tel, kumaş parçaları gibi malzemelerle tasarımını kendinizin oluşturduğu bir yeni yıl ağacı ve ağaç süsleri yapmak da mümkün. Doğala dönüş modasına uygun olarak şık ve samimi bir yeni yıl dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Her yıl kırmızı kullanmaktan bıkmış olabilirsiniz. Zevkinize göre başka bir renkle de yılbaşı dekorasyonu yapmaktan çekinmeyin. Farklı bir renk tercihiyle iddialı ve çarpıcı bir etki ortaya çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Duvar Saatleri başlıklı makalemizde dekoratif duvar saatleri, fantastik duvar saatleri ve yeni duvar saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sizin İçin Yılbaşı Dekorasyonları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ