Kadına Dair Herşey

Son Trend Halı Modelleri

Son Trend Halı Modelleri

Halılar evlerimizin vazgeçilmez dekorasyon parçasıdır. Hem ihtiyaçtır, hem de şıklıktır. Yeri geldiğinde evimizi soğuktan bile korumaktadır. Bu kadar çok kullandığımız ve ev dekorasyonu için önemli olan halılardaki son trendleri siz değerli okuyucularımız için araştırdık. Son dönemlere halı modellerinde bol çeşitlilik görülmektedir.

hali

3 Boyutlu Halılar

Bu sene özellikle internet sitelerinde sık sık gördüğümüz 3 boyutlu halılar artık hemen hemen her halıcıda satılmaktadır. Hatta artık birçok halı üretimi yapan büyük firmalar bazı satış mağazalarında uygun ekipmanlar ile istediğiniz her türlü resimleri 3 boyutlu şekilde halı yaptırabilmeniz mümkündür.

Renkli Halılar

Son dönemlerde moda olan halı modellerinden bir başkası da bol renkli halılar. Bazen tek renk olabilirken bu halılar bazen de bol renkli olabilmektedirler. Renk kartelası gibi sıralı giden belirli renk tonlarından oluşan halı modelleri olduğu gibi bazen tamamen birbirinden alakasız zıt renklerden de oluşabilmektedir.

Klasik Desen Halılar

Bu kadar çeşitli  halı modelleri ve fiyatları varken eski tarz klasik halılar da hala sıkça kullanımda. Varaklı desenler, sade renkler ve vintage modeller de bu klasik halılarda sıkça görülmektedir.

Shaggy Halılar

Son olarak da uzun zamandır sık sık tercih edilen shaggy halılardan bahsedelim. Bu halılar normal halı modellerine göre çok daha uzun ipliklere sahiplerdir. Bundan dolayı da yumuşak bir dokuya sahiptir. Hemen hemen her renk ve model bulabilmeniz de mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Duvar Kağıdı Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Son Trend Halı Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ