Kadına Dair Herşey

Son Zamanların Sürükleyici 12 Muhteşem Romanı

Son Zamanların Sürükleyici 12 Muhteşem Romanı

Özelliklerde son dönemlerde oldukça popüler olan ve baskıları ard arda gelen kitapları sizler için bir araya getirdik.

Korkma Kalbim: Ahmet Batman’ın yazarlığını üstlendiği bu kitap Destek Yayınları tarafından basılmıştır. Bir aşk hikâyesinin anlatıldığı bu roman 2015 basımı olup en çok satanlar listesinde zirvedeki yerini almış bulunuyor.

Korkma Kalbim

Elveda Güzel Vatanım: Ahmet Ümit’in eşsiz eseri 2015 yılı basımı ile Everest Yayınlarından sevenlerine ulaştırılıyor. Osmanlı İmparatorluğu ile Cumhuriyet’e geçiş arası dönemi anlatan bu roman listede ikinci sırada yer almayı başarıyor.

Elveda Güzel Vatanım

Ajanda 2016-Rüyanın Gör Dediği: Metis Yayınlarından çıkan bu kitap oldukça kendinden söz ettiriyor. Edebiyatı rüyalar ile birleştirerek toplumun içerisinde bulunduğu durumu gözler önüne seren bu eser oldukça talep görüyor.

Ajanda 2016-Rüyanın Gör Dediği

Küçük Prens: Kuşkusuz ki özellikle de bayanların çok ilgisini çeken bu kitap, büyüklere masallar sloganı ile yola çıkmıştır. Satış rekorları kıran bu roman, durmaksızın yeni baskılarına devam etmektedir.

Küçük Prens

 

Allah De Ötesini Bırak: Uğur Koşar’ın Destek Yayınlarından çıkarttığı bu kitap, oldukça ses getirdi ve büyük talep gördü. Dini açıdan ruhsal boşluğun doldurulmasını sağlayan bu kitap, okuyucuların büyük beğenisini topladı. “Allah’a Koşun” isimli Uğur Koşar’ın Destek Yayınlarından çıkarttığı devam kitabı niteliğindeki bu kitap insanların hayata dair anlamsız bulduğu şeylerin aslında ne kadar değerli olduğunu belirtiyor.

Allah De Ötesini Bırak

Kürk Mantolu Madonna: Sabahattin Ali’nin sürükleyici romanı tüm kitapçılarda en çok satanlar listesinden düşmüyor. Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan bu kitap sosyal medyada da oldukça fenomen bir kitap haline geldi.

Kürk Mantolu Madonna

Sen Benim Hayatımsın: Ferzan Özpetek’in Can Yayınları ile çıkarttığı bu roman çılgın bir aşkı anlatıyor. Damarlarınıza kadar aşkı yaşayacağınız bu roman ile tutkunun ne demek olduğunu görebilecek ve hissedebileceksiniz.

Sen Benim Hayatımsın

Eyvallah: Hikmet Anıl Öztekin’in Yakamoz Yayınları’ndan çıkarttığı bu eser, raflarda en çok satanlar arasında yer alıyor.

Eyvallah

Kitapla adeta dertleştiğinizi hissedebileceksiniz. Bu sayede yalnız olmadığınızı anlayacaksınız.

Harita Metod Defteri: Murathan Mungan’ın eseri raflarda devamlı tükenmekte. Geçmişinden bugününe dair hayatın kitabını yazmayı başarmış olan ünlü yazar, bu eseri ile oldukça büyük bir başarı sağladı.

Harita Metod Defteri

Tutsak Güneş: Ayşe Kulin yine damgasını vurduğu bu kitapla raflarda fazla kalmaya niyeti yok. Everest Yayınları’ndan çıkan bu eser, geçmiş ile hesaplaşmalar yaşayan bir kadını anlatıyor. Okuyanları derinden sarsan ve bir kadının uyanışını anlatan bu roman, sizi sürükleyecek.

Tutsak Güneş

İçimizdeki Şeytan: Sabahattin Ali’nin eseri olan bu roman, Yapı Kredi Yayınlarında hayat buldu. Toplumun kişiler üzerindeki baskısını, güçsüz insanların ezildiği ve aydın geçinenlerin karanlık yüzlerini ortaya koyuyor.

İçimizdeki Şeytan

Bir önceki yazımız olan Her Şeyi Bırakın..Hayal Kuruyoruz.. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Son Zamanların Sürükleyici 12 Muhteşem Romanı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ