Kadına Dair Herşey

Spor Gelinlik Ayakkabıları

Spor Gelinlik Ayakkabıları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ev işlerinin çoğunun makineler tarafından yapılması nedeniyle, büyüklerimiz, zamane gelinleri çok rahat yakıştırmasını yapmaktadırlar. Bu yakıştırma ev işlerinde değil artık gelinlik giydiği andan itibaren tüm gelinlere yapılabilecek.

Günümüzde artık, rahatsız, sert, yüksek topuklu, saatlerce oynamaya ayakta durmaya dayanıklı ama bir o kadar da ayakların canını yakan beyaz gelin ayakkabısı tarih olmaya başladı. Gerçek anlamda ayakları da dahil olmak üzere zamane gelinleri çok rahat.

Her Model Spor Ayakkabı Olabilir

Spor ayakkabıyı gelinlik ayakkabısı formuna sokan spor gelin ayakkabısı tasarımları satan gelin ayakkabıcıları sayesinde birçok kişi o rahatsız formdaki ayakkabıları giyip, düğün geceleri boyunca rahatsızlık çekmekten ve ayaklarının ağrısı nedeniyle gecenin sonlarında yerlerinden kalkamayacak kadar zor duruma düşmekten kurtulmuşlardır.

spor-gelinlik-ayakkabisi

Hem farklı, hem şık hem de rahat olmak için 2016 gelinleri, kurdele, taş, tüllerle süslenmiş, dolgu topuklu spor gelin ayakkabı modelleri tercih etmelidirler.

Gelinlerin Rahatlığı Ön Planda

Her genç kızın rüyası diye başlayan cümleler ile anlatılan düğün günlerinde gelinlerin heyecanlı ve gergin oldukları herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Her şeyin çok güzel ve hayallerindeki olmasını isteyen gelinler için en özel günlerindeki küçük bir aksilik büyük bir faciaya dönüşebilmektedir. Bu heyecan ve gerginlik içerisinde her türlü rahatlıkları düşünülen gelinler artık 2016 yılındaki düğünlerde de spor ayakkabılı gelinler olarak anılacaklardır.

Gelinliğin modelinden, aksesuarların yapısına, duvak ve saçın rahat olarak taşınabilmesinden ayakkabılarına kadar gelinlerin rahatlığı gözle görülür bir şekilde ön plana alınmış durumdadır.

Siz De Yapabilirsiniz

gelinlik-ayakkabi

El becerileriniz varsa, kesme, yapıştırma, süsleme yetenekleriniz ile elinizdeki spor ayakkabılarınızı, taşlı gelin ayakkabısı yapabilirsiniz. Taşlarla süslediğiniz spor ayakkabınızın bağcıklarını saten kurdele ile değiştirdikten sonra, biraz da tül malzeme ile süsledikten sonra siz de en güzel gününüzde, kendi ellerinizle ve kendi zevkinize göre süslediğiniz gelinlik spor ayakkabısı ile oldukça rahat bir düğün gecesi geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barbie Olmak İçin Ameliyat Olan Ve Ömrünü Harcayan Kadın başlıklı makalemizde barbie bebek ve estetik ameliyat hakkında bilgiler verilmektedir.


Spor Gelinlik Ayakkabıları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ