Kadına Dair Herşey

Suya Dayanıklı En İyi Rimeller

Suya Dayanıklı En İyi Rimeller

 

Kalıcı ve dolgun kirpikler için tek gereken şey kaliteli ve suya dayanıklı rimeldir. Suya dayanıklı en iyi rimeller 2015 derlemesinde maskara markalarını ve hangi sebepten dolayı iddialı olduklarını öğrenebilirsiniz.

Havuzda, göz yaşarmasından sonra, yüzünüzü yıkadıktan sonra bile hala dolgun kirpikler ve bozulmayan makyaj görmek için sadece birkaç tüyo edinip, ona göre tercihinizi yapmalısınız.

Maybelline Full ‘N Soft Waterproof Rimel 

Ürün Özellikleri: Göz kenarlarına taşıp bulaşmayan, leke oluşturmayan, suya dayanıklı ve makyaj temizleyicisi ile kolayca kaybolma özelliğine sahip olan bir rimeldir.

2015 yılından bu yana kullanıcıları çok memnun bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. Siz de bu ünlü markayı kullanarak kirpiklerinizi 2 katından da üzerine çıkarmayı başarabilirsiniz.

Clinique Gentle Waterproof Rimel

Ürün İçeriği: Bu rimelin su geçirmez özelliği ile su sporlarıyla ilgilenen birçok ünlü isim de kullanmaktadır. Her türlü aktivitede rahatça kullanabileceğiniz bir makyaj ürünüdür.

Kalıcı ve dolgun kirpikler için sürülen maskarayı istenildiği zaman çıkarılması nedeniyle çok sevilen bu rimel uzun süre istenildiği kadar kirpiklerde muhafaza edilir.

Avon Becoming Swimmer Waterproof Rimel

Ürün Kalitesi: Maskaranın adından da anlaşılacağı gibi Avon yüzücü maskarası suya en güçlü formül olarak üretilmiştir.

Kullanıcıları tarafından çok beğenilen ve kullanılan bu rimel düzenli kullanıldığında kirpiklere de bakım yapmaktadır. Havuzda ve yaz aylarında yüzünüzü sıkça yıkama ihtiyacı duyduğunuzda kullanabileceğiniz tek makyaj ürünüdür.

Urban Decay Lingerie Rimel

Ürün Özellikleri: Bu rimel, içeriği sayesinde kirpikleri uzun süre dolgun ve bozulmadan aynı şekilde kalmasını sağlayabilir.

İçerisinde kendine has dolgu malzemesi ve astar boyaya sahiptir. Fakat asla kirpiklere zarar vermez, aksine kirpikleri dolgunlaştırarak kirpiklere bakım yapar.

L’oreal Full Defination Voluminous Waterproof

Ürün: Kirpiklerde olağanüstü derecede kalıcılığı sağlayan ve suya dayanıklı rimeldir. Bütün gününü rimelsiz geçirmeyenler için özel olarak üretilmiştir.

Suya girdiğinizde, uzun süre suda kaldığınızda bile ilk sürdüğünüz gibi kalmayı başarabilen bir maskaradır.

Pürüzsüzce ve yumuşak akışkan dolgusu ile çok basit uygulanan rimel, tek katında bile büyük fark yaratıyor. Siz de kullanarak kirpikleri büyüleyici hale getirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Kuru Şampuan Yapımı başlıklı makalemizde kendin yap ve şampuan yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Suya Dayanıklı En İyi Rimeller Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ