Kadına Dair Herşey

Topshop’un Yeni Marka Yüzü: Karlie Kloss

Topshop’un Yeni Marka Yüzü: Karlie Kloss

 

Sokak modasında stil yaratan bir marka olan Topshop’un ilkbahar yaz 2016 dönemindeki yeni marka yüzü dünyaca ünlü model Karlie Kloss oldu. Kamera karşısına geçen 1992 doğumlu Amerikalı model minimal çalışmaların ağırlıkta olduğu koleksiyonu tanıttı. Yeni koleksiyonun Şubat ayı itibariyle tüm mağazalarda yer alacağı biliniyor.

Topshop İlkbahar Yaz

topshop-karlie

Günümüzün sosyal ve teknolojik gelişmelerinden etkilenerek oluşturulan Topshop ilkbahar yaz dönemi kampanyası bu yıl moda severlerin gözünü dolduran bir seri sunuyor. Seride yer alan koleksiyonun çekimlerini Tyrone Lebon New York’ta gerçekleştiriyor. Topshop kreatif direktörü Kate Phelan tarafından styling yapılan kampanya markanın sosyal medya da dahil olmak üzere tüm uluslar arası mecralarında bulunacak.

Karlie Kloss İçin Topshop

Kate Phelan’ın yaptığı açıklamalarda yeni yüz olan Karlie Kloss’un ilk modellik çalışması dolayısıyla 8 sene önce yine Topshop kameraları karşısına geçtiğini vurgulamıştır.

Tüm marka görsel çalışmalarında Karlie Kloss’un olması ilham verici olarak değerlendiriliyor.

topshop-karlie-kloss

Minimal ve Sade Giysi Hâkimiyeti

Minimal tasarımların hâkim olduğu 2016 Topshop ilkbahar yaz kampanyası birçok iddialı parçayı barındırıyor. Sadeliğin çarpıcı bir görünümle buluştuğu stillerde yüzdeki çarpıcı ifadeyi öne çıkaran çizgiler benimsenmiş.

Dar Mini Elbiseler

Karlie Kloss’un modelliğini yaptığı Topshop ilkbahar yaz dönemi için parçalardan biri dar mini elbiseler. Senenin rengi kırmızıyı öne çıkaran bu diz üstü dar elbiselerle akşam özel davetlerinizi veya güzel bir evlilik yıldönümü kutlaması yapabilirsiniz. Hafif göğüs dekolteli ve kalın askılı bu modelde güzelliğiniz sade elbiseyle bütünleşerek bir adım daha öne çıkacaktır.

İlkbahar Bayan Takım Elbise

İş ve özel buluşmalar için rahat ve biraz da resmi giysiler tercih ediyorsanız, Thopshop bayan takım elbise size göre olabilir. Siyah ve beyazın müthiş uyumunu markanın bu serisinde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Brow Bar Güneş Gözlükleri başlıklı makalemizde browbar gözlük modelleri ve güneş gözlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.


Topshop’un Yeni Marka Yüzü: Karlie Kloss Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ