Kadına Dair Herşey

Trend Kısa Saç Modelleri

Trend Kısa Saç Modelleri

Kadınların üstüne titrediği, şampuanlar, saç kremleri, bakım maskeleri ile güzelliğine güzellik kattıkları saçlar, her zaman farklı saç modelleri ile kadınlar tarafından kullanılmıştır. Bu saç modelleri arasında karar vermesi en zor modeller içinde olan kısa saç modelleri, kestirecek cesareti olan kadınlar için yeni bir hava vaat ediyor. Eğer saçınızı kısa saç modelleri arasından birine dönüştürmeye karar verdiyseniz, gelin kısa saç modellerine örnekler arasından sizin yüzünüze en uygun kısa saç modellerine beraber bakalım.

koreli-sari-sac

Uzun Yüz Tipine Asimetrik Kesimler

Yüz tipiniz uzun ve çene yapınız büyük ise size en ideal kısa saç modelleri asimetrik model küt saç kesimidir. Böylece uzun hatlara sahip yüzünüz daha kısa görünecektir. Özellikle çenede biten küt kesimler ile yüzünüzü olduğundan daha kısa göstermek sizin elinizde.

Yuvarlak Yüzlere Pixie

Saçlarınızla uğraşmaktan hoşlanmıyor musunuz ya da yüzünüzün fazla yuvarlak olduğunu düşünerek biraz uzamasını mı istiyorsanız o zaman pixie olarak bilinen kısa saç modelleri tam size göre. Pixie saç modelleri ile, saçınızın üst kısmını biraz uzun tutarak yüzünüzün olduğundan daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca saçlarımı yıkayıp çıkayım, model verme, şekil alma derdi olmasın diyorsanız yine pixie saç modelleri sizin için en uygun kısa saç modelleri arasındadır.

Katlı Kesimler, Kare Yüzler İçin

Saç modellerine örnekler içinde en uygun yüz tipini incelemek en önemli püf noktasıdır. Siz de yüz tipinizi inceledikten sonra size uygun saç modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Şimdiki önerimiz kare yüz tipine sahip kadınlar için geliyor. Sahip olduğunuz köşeli yüz hatlarını saklamak için çenenizin seviyesinde hafif dalgalar ile yumuşak bir ifade elde edebilirsiniz.

boyali-sac-kisa

Bob Kesim Kalp Yüzler İçin

Geniş bir alın ve dar bir çene ile yukarıdan aşağıya daralan bir yüz tipine sahipseniz; siz de kalp yüz tipine sahip kadınlar arasındasınız. Şimdi size en uygun kısa saç modellerine örnekler içinden bob modeli inceleyelim. Önleri daha uzun arkaları daha kısa bu kısa saç modelleri ile yüzünüze bir orantı gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Haşlanmış Yumurta Diyeti 14 Günde 10 Kilo Verdiriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Trend Kısa Saç Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ