Kadına Dair Herşey

Trend: Oversized Manto & Spor Ayakkabı

Trend: Oversized Manto & Spor Ayakkabı

Her sezon farklı bir trend çıkıyor ve hepsi de birbirinden farklı özellikte. Yeni çıkan trendler her ne kadar belli bir süreliğine popüler olsa ve yerini yenilerine bıraksa da değişim her zaman devam ediyor.  son dönemlerin popüler trendlerinden biri oversized manto ve spor ayakkabı kombini. Vücuda göre daha büyük beden mantolar ve konverse ya da farklı bir model spor ayakkabılarla kombin yapılarak günlük giyime yeni bir tarz gelmiş durumda. Bu standartların biraz dışına çıkan sıra dışı trend gençler arasında oldukça yaygın. Özellikle de rahatına düşkün olanlar için.

Topuklularla Kombin Zorunluluğu Yok

Birçok kadının uzun mantolarla kombin tercihi topuklu ayakkabı veya klasik düz ayakkabıdan yana oluyor. Ancak manto ve spor ayakkabı kombini yaparken beyaz spor ayakkabılarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yani şıklığınızı daha rahat bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

Diz Altına Kadar Uzanan Paltolar

Manto kullanımına yeni bir boyut getiren oversize manto ve spor ayakkabı kombini ile dizlerinize kadar inen büyük mantolarla soğuk havadan hem daha az etkilenir hem de yeni trendi kolay bir kullanımla yakalamış olursunuz.

Elbise Manto ve Spor Ayakkabı Kombini  

Uzun manto ve spor ayakkabı kombininde dilediğiniz giysiyle kombin özgürlüğüne sahipsiniz. En çok kullanılan trendlerden uzun koyu renk elbiseler, manto ve beyaz ayakkabılarla son derece hoş bir hava yaratıyor.

Kot Pantolonla Kombin

Spor şık giyim sevenlerin tercihi kot pantolon, manto spor ayakkabı kombininden yana… Dar kesim yırtık kot pantolon ve beyaz spor ayakkabılar açık renk mantolarla bir hayli şık duruyor.

Grinin Büyüsünden Yararlanın

Mantolarda bu sezon öne çıkan renklerden biri gri. Hemen her renkle kolay uyum sağlaması bakımından oldukça çok tercih ediliyor. Üstelik beyaz spor ayakkabılarla da gayet şık duracağı kesin.

Bir önceki yazımız olan Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri başlıklı makalemizde anvelop etek kombin ve anvelop etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Trend: Oversized Manto & Spor Ayakkabı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ