Kadına Dair Herşey

Trend Topuz Modelleri

Trend Topuz Modelleri

Amacın asil olmak mı yoksa biraz cool görünmek ve modern bir izlenim vermek mi? Aradığın topuz, senin için seçtiğimiz, 2018 topuz modellerimizde seninle! Saç aksesuarlarıyla zenginleşen, topuz modelleri bu yılın favorileri arasında. Enseden, salaş, kendi halinde, modern bir topuz ya da tam tersine sıkı bir balerin topuzu, örgü halinde olanlar, en havalı olanlar, onlarca modeli bu yılın trendlerinde seninle.

salas_topuz

İster günlük ister abiye elbiselerinde kullanacağınız, güne damga vuracağınız saç modelleri sizinle burada. Sizin için yılın topuz modellerini derledik.

Son Trend Salaş Topuzlar

ensede_toplanmis_örgülü_topuz

Havalı bir salaş topuza ne dersin? İşte kendisi burada seninle karşı karşıya, hani o evde becerebildiğin ama dışarı çıkarken bir türlü kendisini elde edemediğin o topuz. İşte, burada seninle. İster evde bir krape tarağı ile kendin yap, spreyle sabitlemeyi sakın ha unutma! İstersen dehacimli dağınık topuz ya da dilersen ensede toplanmış örgülü, rahatça salınmış bir topuz, profesyonel ellerde kendi zevkine bırak. Seçim senin!

salas_topuz

Örgülü dağınık topuz modelleri de geliyor, sen ve sevdiklerini hayran bırakacak bu modelleri nasıl yaptığını soracaklar. Gözlerini senden alamayacaklarına eminiz. Kimi örgüler sıkı kimileri ise genişçe örülmüş, sen de Helenistik dönemi çağrıştıran bu romantik modelleri kullanmaya ne dersin. Senin için seçtiklerimize bir bak!

salas_topuz

Topuz dedik diye illa uzun saçlılar bundan yararlanacak diye bir kaide yoktur herhalde. Sıra geldi, kısa saçlılara. İster kısa ister uzun saçta topuzun her daim sizde harika ve zarif duracağından eminiz. Evde kendinizin de yapabileceği bu harika topuz modelleri için, sprey, tarak ve doğal bırakmış olduğunuz saçınızla, sizin için seçtiğimiz bu modelleri biraz incelemeniz yeterli.Doğallık Her Zaman Moda

salas

Yılın son trendlerinden yarım topuzları görmeyeniniz yoktur. Cool bir görüntü sergilemiş olduğunu ve şık durduğunu söylemeliyiz. Sizde evde denemek isterseniz bu doğal ve salaş model ile çok şık saçlar elde edebilirsiniz.

yarim_topuz

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bob Saç Modelleri başlıklı makalemizde Bob kesim saç, Bob kesimi ve Bob model saç kesimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Trend Topuz Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ