Kadına Dair Herşey

Uyuma Şekliniz İlişkinizi Size Anlatıyor

Uyuma Şekliniz İlişkinizi Size Anlatıyor

Sevdiğiniz kişi ile aynı yatağı paylaştığınızda,uykuya hangi pozisyonda daldığınız ilişkinizin nasıl olduğuna dair kuvvetli ipuçlarını verdiğini biliyor musunuz?Tüm araştırmalarda deneklerle yapılan testlerin sonucunda,yataktaki pozisyonunuzla bağlantılı olarak ilişkiniz hakkında da ipuçları bulabilirsiniz.İşte o yatış pozisyonları

Sana güveniyorum

Bu pozisyonda kadın erkeğe sana inanıyorum mesajını veriyor.Son derece samimi olan bu pozisyonda cinsel olarak mesaj vermek yerine,kadın partnerine inanıyorum mesajını verir.

yatis-pozisyonu-1

Seni sahipleniyorum

Bu uyku pozisyonunda ise kadın erkeğe,seni koruyup sahipleniyorum mesajını verir.

yatis-pozisyonu-2

Senin koruyucunum

Çok yakın bir duruş olmasa da erkeğin kadına senin arkandayım ve ben seni korurum mesajını verir

yatis-pozisyonu-3

Senin gücüne güvenim tam

Bu pozsiyonda erkek,seni korumak ve kollamak için kendime güveniyorum mesajını verir.Kadın ise bu güvene inandığını gösterir.Kadın buradaki gibi bacaklarını erkeğin üzerinde değil de ayrı olarak tutarsa “Beni koruyorsun ama kararlarımı kendim alırım” mesajını verir.

yatis-pozisyonu-4

Bana yakın ol

Burada ise kadın erkeğe bir mesaj vermek istiyor.Özellikle bu yatışta kadın erkeğe göz temasında bulunmak istediğini gösterir.Bu da kadının erkeğe yakınlaşmak istediğini,uzak hissettiğini bildirir.

yatis-pozisyonu-5

Kendimi güçsüz hissediyorum

Bu şekilde yüzünüz üstüne yattığınızda kendinizi o gün güveninizin olmadığını gösterirsiniz.Erkek burada kadına sarılıyorsa,yanındayım mesajını iletir.

yatis-pozisyonu-6

Uzak durmak istiyorum

Burada bir problem olduğu aşikar.Şayet önce sarılarak yatılmışken bu pozisyona geçildiyse,biraz yalnız olmaya ihtiyacım var mesajı iletilmiştir.Yatağa bu şekilde girilmişse stres vardır ve bir sorun olduğu belirtisidir.

yatis-pozisyonu-7

Uzak durmak istiyorum ama senden değil

Burada önceki pozisyondan farklı olarak rahat bir uyku için yalnız olmak istiyorum mesajı iletilir.Kalçaların temas halinde olması cinsel olarak bağlılığınızı gösterir.

yatis-pozisyonu-8

Bana ilgi göster

Partneriniz ayaklarını size değdiriyorsa sizinle temas kurmak  ve cinsel olarak yakınlaşmak istiyordur.

yatis-pozisyonu-9

Seni çok seviyorum

Hem kollar hem bacaklar yakın temas içerisindeyse bu ben sana doyamıyorum mesajını verir.Biz bir çiftiz ve sensiz hayat istemiyorum demektir.

yatis-pozisyonu-10

Seninle aynı fikirde değilim

Bu şekildeki yatıldığında başı daha yukarıda olan kişi,ilişkide daha egemendir.Başı daha aşağıda yer alan kişi ise itaatkar bir roldedir.Şayet aynı hizadaysa bu kez aynı fikirde olduğunuzu gösterir.Dahası eşit hizadayken başınız birbirine temas halindeyse,birbirinizin aklından neler geçtiğini okuyorum mesajı iletilir.

yatis-pozisyonu-11

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evlenme Teklifinin Nasıl Olmaması Gerektiğini Gösteren 12 Karikatür başlıklı makalemizde evlenme teklifi ve komik hakkında bilgiler verilmektedir.


Uyuma Şekliniz İlişkinizi Size Anlatıyor Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ