Kadına Dair Herşey

Uzun Hırka Modası

Uzun Hırka Modası

Kışın bayanların en sık kullandığı parçalardan birisi de hırkalardır. Uzun veya kısa özellikle de çok üşüyen bayanların vazgeçilmezidir,  hırkalar. Bu nedenle hırkalar gardırobumuzun yegâne parçalarıdır. Hem şık hem de kışa en uygun tercihler arasındadır hırkalar.

2015 ten 2016 ya geçiş dönemi yani bu önümüzdeki kış aylarına girerken mağazalarda, sosyal satış hesapların en çok gözümüze çarpan ürünlerden birisidir uzun hırkalar. Belli ki bu yıl sıkça kullanacağız, uzun hırkaları.

Hem salaş, hem de rahat: özellikle dikkatimi çeken modeller uzun hırkaların salaş olanları, kocaman cepleri olup salaş bir havası olan uzun hırkalar Jean pantolonlarla çok şık ve sevimli görünüyor. Günlük hayatımızın bir parçası olarak bu salaş günlük uzun hırkalara siz de dolabınızda yer verebilirsiniz.

Sıcacık ve çekici: ayrıca bu uzun hırkaların kalın kalın görünenleri var. Sanki içerisinde kaybolmuş sevimli masum bir kedi gibi yumuş yumuş bir parçanın arasında masumane görünebiliyorsunuz. Kalın ve sıcak olanları sonbaharın içerisinde mont giymeden dışarı çıkabilmenize olanak sağlıyor.

Fazlalıklarınızı saklayabilirsiniz: uzun hırkalar basenlerinizi ve baldırlarınızı da örttüğü için daha ince ve daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu nedenle fazlalıklarınızın olduğunu düşünüyor iseniz uzun hırkaların çeşitli yelpazesinde faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem şık hem de incecik bir görüntü elde edebiliriz.  Uzun hırkaları sizde tercihlerinizin arasına koyabilirsiniz. Böylelikle 2016 kış modasından sizde faydalanmış olursunuz.

uzun hirka -1uzun hirka -2uzun hirka -3uzun hirka -4uzun hirka -5uzun hirka -6uzun hirka -7uzun hirka -8uzun-hirka9

Bir önceki yazımız olan Maskülen Tarzla Farkınızı Ortaya Koyun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Uzun Hırka Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ