Kadına Dair Herşey

Varise Karşı Kür – Ruh ve Beden Sağlığı

Varise Karşı Kür – Ruh ve Beden Sağlığı

Genetik yatkınlığa çok yatkın olan hastalıklardan biri de varislerdir. Akla hemen ayaklar gelir ama varis denilen olay testisler, beyin gibi organlarda da bazen görülür. Fakat en çok ayak bacaklarda ve fazla ayakta kalma neticesinde oluştuğu için öğretmen hastalığı olarak da bilinir. Varise karşı kür çok sayıda olan bu derde karşı size bitkisel bir çözüm bulacaktır. Kür iki aşamadan uygulanıyor.

Varise karşı kür

 Kürü Tek Başına Uygulayınız

kırkkilit otu çayı

Sabahtan kırkkilit otu çayı içiyorsunuz. Bir bardak sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı bu ottan atın ve 3 dakika kaynatın. Sabah kahvaltılarından iki saat sonra için. Akşamları ise Varise Karşı Kür ile Ruh ve Beden Sağlığı öğütlerine uygun olarak kürünüze çobançantası çayı ile devam ediyorsunuz. Yukarıda verilen tarifle aynı biçim ve zamanda hazırladığınız bu çayı da akşam yemeklerinden iki saat sonra tüketiyorsunuz. Çaylarınızı taze hazırlayın ve için, bekletmeyin. Tarifini verdiği bütün kürler belirtilirken dikkat çeken bir nokta ise bu çeşit çay kürlerini içerken başka bir bitkisel çayı sırf seviyorsunuz diye içmemeniz gerektiği. Siyah çay hariç kür boyunca papatya, ıhlamur, kuşburnu gibi sevilen bitki çaylarının da tüketilmemesi öğütleniyor. Yani varise karşı kür programını da tek başına uygulayınız.

varis

Bir önceki yazımız olan Tırnak Yeme Alışkanlığı Ve Önleme Yolları başlıklı makalemizde tırnak yeme alışkanlığı, Tırnak yeme alışkanlığı önleme yollar ve Tırnak yeme alışkanlığı sebepleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Varise Karşı Kür – Ruh ve Beden Sağlığı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ