Kadına Dair Herşey

Vintage Evinizin Her Köşesinde

Vintage Evinizin Her Köşesinde

Bu dönem vintage tarzı çok fazla yer verilir oldu dekorasyon fikirlerimiz arasına. Ayrıca country tarzı da aynı şekilde ilgi görmüştür. Evinizi daha romantik ve hoş bir halde görmek istediğinizde ilk tercihlerinizden biri vintage tarzı mobilya ve aksesuarlar olacaktır. Eski tarzda evleri mobilyaları hepimiz nostaljik buluruz ve her zaman gönlümüzde büyük bir yeri vardır. Gül desenleri nevresimler, mat pastel renkli eskitme oymalı sehpalar, zigonlar ve gül desenli perdeler hepsi dekorasyon tercihlerimizde önemli yer tutmaktadır.

Vintage tarzı mobilya ve aksesuarları nerelerde kullanabiliriz?

Vintage tarzı evimizin her köşesine konuk olabilir. Özellikle yatak odalarında makyaj masasına çok yakışan bir tarzdır. Ve çoğu kişinin bir kuble de olsun bu tarzı evlerinde yansıtmak için en azından vintage tarzı sehpalar mutlaka çoğu kişiler tarafından kullanılmaktadır. Vintage bir sehpa üstüne bir de ayna birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Yani bu tarz evimizin her köşesinde yatak odamızda salonumuzda ünitelerde koltuk takımlarında sehpalarda, yemek odalarında ve özellikle mutfaklarda hem mutfak dolapları hem de mutfak malzemeleri ve dekorasyon ürünlerinde oldukça fazla yer almaktadır.

Ruhu romantik ve narin olan ve nostaljik esintilerden hoşlanan kişilerin en çok hoşuna giden dekorasyon tarzlarından biridir vintage tarzı. Bu tarzı mobilya ve aksesuarlarınız dışında tatlı tatlı mat ve pastel renkleri ile ev tekstil ürünlerinizde kullanabilirsiniz. Nevresimleriniz, masa örtüleriniz, peçeteleriniz vb. birçok üründe vintage tarzına yer verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güne Dinç Başlayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Vintage Evinizin Her Köşesinde Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ