Kadına Dair Herşey

Yatak Odasında Beyaz Kullanımı

Yatak Odasında Beyaz Kullanımı

Beyaz bir çok kişinin sevdiği  ve evinde tercih ettiği bir renktir. Eve aydınlık ve huzur getirmesi sebebiyle oldukça tercih edilmektedir. Bazı ev kadınları çabuk kirlendiği için beyaz mobilyalardan uzak dursa da özenli kullanımda dekorasyon anlamında güzel sonuçlar vermektedir.Beyaz mobilya ve eşya severler için mobilya dekorasyonu önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Beyaz Duvar Rengi

Evinizin mobilya dekorasyonunu planlamadan önce, evinizin duvar rengi başlangıç için iyi bir adım olacaktır. Beyaz duvar rengi bir çok dekorasyona uyum sağlar. Genellikle en çok tercih edilen duvar rengidir bu nedenle. Duvar renginiz beyazdan farklı ise, örneğin daha koyu renklerdeyse mobilyalarınızı açık renkte tercih edebilirsiniz. Hem mobilyalarınız hem duvar renginiz koyu renkte olursa evinizin içi boğucu olabilir. Beyaz duvar rengi ve beyaz mobilyalar kullanırsanız bembeyaz bir eve sahip olabilirsiniz.

Yatak Odasında Beyaz Duvar Tercihi

Yatak odası dekorasyonu ev dizaynı için oldukça önemlidir. Genellikle koyu renkler; kahverengi, siyah tonları tercih edilirken, beyaz kullanımı da yatak odası için ilk akla gelenlerdendir. Yatak odanızda tüm renkleri kullanabilirsiniz ancak beyaz rengin kullanımı size daha ferah bir dekorasyon oluşturacaktır. Yatak odanızın duvarları eğer beyaz duvar rengi ise daha açık tonlarda bir yatak ve dolap tercih edebilirsiniz. Beyaz rengi yatak odasında tüm eşya ve mobilyalarınız da kullanabileceğiniz gibi sadece yatak ve dolap tercihi olarak da yapabilirsiniz.

Yatak Odasında Beyaz Mobilya Tercihi

Yatak odanız için tercih edeceğiniz perdeler de oldukça önemlidir. Tüm yatak odası bembeyaz olsun diyenler elbette perde tercihini de beyazdan yana kullanmalıdırlar. Fakat çabuk kirlenme ve tozlanmaya karşı bizim önerimiz kırık beyazdır. Ayrıca perdede de açık tonlar tercih etmeniz beyaz duvar rengi ile de uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra mobilya olarak ahşap mobilya sevenler beyaz ahşap, kirletilmiş beyaz ahşap, kırık beyaz ahşap mobilyaları tercih edebilirler. Günümüzde oldukça moda olan beyaz ahşap mobilyalar yatak odanızda şık ve modern bir görünüm sağlayacaktır. Beyaz mobilyaların yatak odanız için bir diğer avantajı da koyu renkli mobilyalar gibi tozu göstermemesidir. Beyaz mobilya, beyaz duvar ve beyaz yatak ile uyumlu olması ve şık bir görünüme sahip olması için diğer eşyalarınızda renk tercihini turkuazdan yana yapabilirsiniz. Bu sayede yatak odanız oldukça ferah bir görünüme sahip olacaktır. Sarı, lila, pembe de tercih edebileceğiniz ve beyaz mobilyalarınıza yakışacak diğer renklerdendir.

Bir önceki yazımız olan Kapı Stickerları Evinize Şıklık Katacak başlıklı makalemizde duvar sticker fiyatları, kapı stickeri satın al ve Kapı Stickerları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yatak Odasında Beyaz Kullanımı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ