Kadına Dair Herşey

Yeni Saç Modelleri 2017 Trendleri

Yeni Saç Modelleri 2017 Trendleri

Yeni saç modelleri içinde bu senenin en çok rağbet gören saç modelleri kısa saç modelleridir. Asimetrik kesimler, ense kazıtmalar, kafanın bir tarafını kazıtıp bir tarafını uzun ve asimetrik bırakmalar bu senenin en tren saç hareketleri.Bu tarz modelleri daha çok özgürlüğüne düşkün bayanlar tercih ederken, daha zarif ve hanı hanımcık görünmeyi tercih edenler uzun ve dalgalı saç modellerini tercih ediyorlar. Bu tarz saç modellerinde ise en çok kalın dalgalar revaçta.Kalın dalgalar altın gibi parlayan sarı ve kumral saçlarda sanki şampuan reklamından çıkmış hissi uyandırıyor. Bu his simsiyah ve patlıcan moru saçlarda da aynı şekilde ortaya çıkabiliyor.

Yeni Model Düğün Saç Modelleri

Yeni model düğün saç modelleri genellikle örgü ya da doğal dokunuşlardan oluşuyor. Doğal dokunuşlu saç modellerinde daha çok ya tam düz ve upuzun saç modelleri ya da dalgalı ve omuz aşağısına şelale gibi dökülen saç modelleri kullanılıyor.Bu tarz saç modellerinde isteğe bağlı olarak şık örgülü topuzlar ve kısa çılgın kesim saçlar eşlik ediyor. Yeni model saç renkleri daha çok kızıl ve bakır tonlarında karşımıza çıkıyor. Bakırın ateşli kısıl tonları beyaz benizli ela gözlü bayanlarda son derece yakıcı duruyor.

Yeni Sac Modelleri 2017

Yeni Stil Genç Saç Modelleri

Yen, stil genç saç modelleri özellikle lise çağlarındaki genç kızlarda dümdüz ve yukarıdan at kuyruğu şeklinde ortaya çıkıyor. Kısa saçlar ise genellikle erkek tipi saç olarak kullanılıyor. Okullu gençlerde bu sene küt kesimlere pek rastlanmıyor.Okul çağlarında yeni saç modeli konusunda bir retro söz konusu. 1999 model saç modellerini kullanan gençler hallerinden son derece memnun. Bu tarz saç modelleri üzerinde hiç bir aksesuar kullanmayı da tercih etmiyorlar üstelik.

Bir önceki yazımız olan Gelin Saç Modelleri 2017 Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yeni Saç Modelleri 2017 Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ