Kadına Dair Herşey

Yeni Trend Makyaj Yapımı

Yeni Trend Makyaj Yapımı

 

Makyaj bir kadının görüntüsünü değiştiren, güzelleştiren ya da çirkinleştiren en önemli noktalardan biridir. Her sezon değişiklik gösteren makyaj trenleri 2016 yılında da değişiklik gösteriyor. Püf noktalarıyla birlikte renklerinde de farklılık yaratan makyaj modelleri arasında kendi yüzünüzü bulacaksınız.

Bu sezonun en trend makyaj renkleri, yüz şekillerine göre tasarlanan stiller sizler için derlendi. Bu kışın ayakkabı, pantolon, ceket ve etek modasına uygun olarak tasarlanan bu çeşitlerden kendinize mutlaka bir pay çıkaracaksınız.

2016 Yılı Trendi No Make Up

2016 no make up makyaj modeli kadınların doğallığının ön plana çıkması için tasarlanmıştır. Kadınların hiç makyaj yapmamış gibi güzel ve çekici bir görüntü yaratmak istemesinin üzerine uzman ellerle tasarlanmıştır.

Siz de natürel güzellikten yanaysanız no make up yöntemlerini deneyerek cildinize uygun makyaj renkleri tercih edebilir ve kusursuz görünümün sahibi olabilirsiniz.

Moda Haftalarından İlham Alınan Çift Renkli Göz Makyajı

Çift renkli göz makyajları ile adeta moda haflarından fırlamış görüntüsü yaratacaksınız. Gözler bir yüzün en çok ön planda olan ve en çok dikkat edilmesi gereken bölgesidir. Bu bölgeye yapılan makyaj stili ile çekici olup olmadığınız ortaya çıkacaktır.

Çift göz makyajı 2016 yılında en çok tercih edilen trend makyaj modelidir. Bu göz makyajı modelinde çok farklı renklerin kombin edilmesinden yararlanılmaktadır.

Narin ve Doğal Görünmek İçin Bu Sezonun Trenlerini Takip Edin

Bu sezonun en trend makyaj tekniği arasında sizi narin ve doğal gösterecek olan pembe makyaj modeli vardır. Hemen hemen her sezon karşınıza çıkacak olan pembe makyaj trendi kadınlarda güzelliğin birinci sırrıdır. Her türlü yüz yapısını bir anda güzelleştirebilir.

Dudakların, göz kapaklarının ve elmacık kemiklerinin pudra pembesiyle renklendirilmesi sonucu yüzünüz adeta doğal ve şirin bir görünüm alacak. Yaz ve kış aylarında en çok tercih edilen makyaj modeli trend rengi 2016 senesin de pembe oldu.

 

Kırmızının Farkını Kendinizde Yaratın

2016 yılı makyaj trendleri en çok kırmızı rengi ağırladı. Kırmızı ruj ve kırmızı ojeler ile en çok ön plana çıkan tırnaklar ve dudaklar fark yaratmada kullanılıyor.

Kırmızının her tonu bu sezonda tren renk olarak kullanıldı. Giydiğiniz tüm kıyafetlerde sürebileceğiniz kırmızı rujları özellikle kış aylarında kullanabilir ve ben buradayım havası yaratabilirsiniz.

Bu Sezonun Makyajında Gözler Ön Planda

Bu sezon her mevsimde makyaj yaparken hangi rengi kullanırsanız kullanın, fakat göz makyajını asla ihmal etmeyin. Yüzü şekillendiren gözlerinizin kalın göz kalemleriyle ön plana çıkmasını istemez misiniz?

Gözlerinizde kullanacağınız rimeller, likitler ve göz kalemleri sadece gözlerinizi ön plana çıkaracak unsurlar hiçbir makyaj malzemesi kullanmasanız bile olmazsa olmazlar arasında. Çünkü kış ve yaz aylarında giyeceğiniz tüm kıyafetlerinizin üzerinde yaptığınız göz makyajı ile farkınızı yaratabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yaza Özel Saç Renkleri Ve Modelleri başlıklı makalemizde 2016 yaz saç modelleri ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yeni Trend Makyaj Yapımı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ