Kadına Dair Herşey

Zayıflama İlacı Kalbini Durdurdu

Zayıflama İlacı Kalbini Durdurdu

Dilek Ünal..22 yaşında.Anaokulu öğretmeni olarak görev yapıyor.Cuma sabahı işine gitmek için evden çıkıp yolda yürürken bir anda yere yığıldı.Yere yığılmasını komşularından biri gördü ve hemen ambulans çağırdı.Kalbi durmuştu.Yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.Kalbi çalıştırıldı ama halen daha bilinci kapalı durumda.Şimdi yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Screenshot_4Doktorların ilk tahmini zayıflama hapı nedeniyle olduğu yönünde.Her ne kadar kesin bir tanı olmasa da,kalbinin aniden durmasının kullandığı zayıflama ilaçları nedeniyle olduğu belirtiliyor.Şimdi ailesi hastane önünde nöbet tutuyor.

Ağabeyi Dilek’i defalarca kez uyardıklarını ama ilacı kullanmaya devam ettiğini belirtti.Ağabeyi yaptığı açıklamada Dilek’in herhangi bir tansiyon ya da kalp rahatsızlığının olmadığını söylerken,yakında genç kızın düğünü olması sebebiyle daha formda olmak için solüsyon tarzı zayıflama ilacı kullandığını söyledi.

zayiflama-ilaclari

Kandırılıyoruz

Son zamanlarda özellikle sosyal medya aracılığıyla,kısa zamanda zayıflattığı belirtilen ve satışa sunulan zayıflama ilaçları aslında kadınların zayıflama tutkusundan yararlanarak hızlı yoldan para kazanmak isteyenlerin en çok başvurdukları yöntem oldu.İçerisinden prospektüs bile çıkmayan,nerede üretildiği belli olmayan bu hapların son derece zararlı olduğunu bilmekte yarar var.

Bir önceki yazımız olan En Güzel 1 Nisan Şakaları başlıklı makalemizde 1 nisan, 1 nisan şakası ve şakalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Zayıflama İlacı Kalbini Durdurdu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ